Kolová matice M12x1,5 kužel, nízká otevřená, klíč 19, D60CF, výška 15

Matice M12x1,5 typ D60CF s kuželovou dosedací plochou, otevřená s nízkou výškou pro rozšiřovací podložky, kde se podložky montují na původní svorníky k náboji kola. Celková výška 15 mm. Klíč 19 mm.

22,90  s DPH
18,93  bez DPH

206 ks skladem

Množství:

Popis

Kolové matice D60CF rozměr M12x1,5 mm s kuželovou dosedací plochou, otevřená s nízkou výškou (15 mm) pro rozšiřovací podložky, kde se podložky montují na původní svorníky k náboji kola.

SPECIFIKACE
Celková výška 15 mm
Šířka kužele 23 mm
Klíč 19 mm

Důležité informace

Před výběrem šroubů a matic doporučujeme, pokud to je možné, demontovat původní šroub a pečlivě změřit rozměr, délku závitu, stoupání závitu a také dosedací plochu šroubu nebo matice. Správně dotažený šroub musí být utažený v rozsahu na minimálně 6,5-9 otáček 360 stupňů v závislosti na použitém typu šroubu či matic. Při použití rozšiřovacích podložek je nutné k originální délce šroubů připočítat šířku rozšiřovacích podložek! Po ujetí 50 – 100 km doporučujeme zkontrolovat dotažení šroubů či matic!

V žádném případě nepoužívejte pro plné dotažení šroubů a matic kol pneumatickou či jinou elektrickou rázovou utahovací pistoli, jejíž použití výrobce automobilu zakazuje! Závěrečné dotažení se provádí pomocí momentového klíče na utahovací moment, který uvádí výrobce automobilu. Pneumatická utahovací pistole může vážně poškodit šrouby! Více TECHNICKÉ INFO

Další informace

Hmotnost 0.022 kg
Rozměry 23 × 15 mm
Rozměr

M12

Stoupání závitu

Dosedací plocha

Klíč / hlava

Celková výška

15 mm

Povrchová úprava

Materiál

Země původu

Itálie (IT)

Značka

Mohlo by se vám hodit k tomuto produktu…