Kolová matice M14x1,5 kužel otevřená, odlehčená, klíč 19, B0010-005, černá, výška 27

Speciální odlehčená hliníková matice na kola B0010-005 se šestihrannou hlavou na klíč 19 mm pro MOTORSPORT. Povrchová úprava černý elox. Celková výška 27 mm.

149,90  s DPH
123,88  bez DPH

Do týdne

Speciální odlehčená hliníková matice na kola B0010-005 se šestihrannou hlavou na klíč 19 mm. Tyto hliníkové kolové matice vynikají především svou váhou, která je oproti běžným kolovým maticím několikanásobně nižší. Proto se nejvíce používá v motoristickém sportu, kde výrazně přispívá ke snížení celkové váhy závodního vozu. Použití pro MOTORSPORT i běžné osobní, SUV a dodávkové automobily. Povrchová úprava elox. Barva černá. Celková výška 27 mm.

PARAMETRY
Hmotnost 0.020 kg
Rozměry 27 mm
Rozměr

M14

Stoupání závitu

Dosedací plocha

Klíč / hlava

Celková výška

27 mm

Barva

Povrchová úprava

Materiál

ROZSAH POUŽITÍ

Jeep

Grand Cherokee | (WK) 2010-____ SUV | Kolové matice | Neoriginální litá kola
Wrangler | (JL) 2018-____ SUV | Kolové matice | Neoriginální litá kola

DŮLEŽITÉ INFORMACE

    UPOZORNĚNÍ

Před výběrem kolových matic doporučujeme, pokud to je možné, demontovat původní matice a pečlivě změřit rozměr, délku závitu, stoupání závitu a také dosedací plochu matice. Správně dotažená matice musí být v rozsahu minimálně 7-9 otáček 360° (stupňů). Při použití distančních rozšiřovacích podložek je nutné k originální délce svorníků náboje kola připočítat šířku rozšiřovacích podložek! Pokud délka svorníků neumožní dostatečné dotažení disku maticemi, je třeba svorníky demontovat z náboje kola a nahradit svorníky delšími o danou šířku rozšiřovací podložky! Po ujetí 50 – 100 km doporučujeme zkontrolovat dotažení kolových matic.

V žádném případě nepoužívejte pro plné dotažení šroubů a matic kol pneumatickou či jinou elektrickou rázovou utahovací pistoli, jejíž použití výrobce automobilu zakazuje! Závěrečné dotažení se provádí pomocí momentového klíče na utahovací moment, který uvádí výrobce automobilu. Pneumatická utahovací pistole může vážně poškodit matice případně svorníky kol! Více TECHNICKÉ INFO

V případě, že montáž nebude provedena v autorizovaném servisu, je nezbytné, aby byla tato montáž provedena v souladu s výše uvedeným doporučením a dle Příručky automobilu, která je součástí daného vozidla, na které bude produkt montován, a kde je uveden postup a hodnoty pro utažení kolových matic.

POKUD NEVÍTE, JAKÝ PRODUKT PATŘÍ NA VÁŠ VŮZ, MŮŽETE VYUŽÍT TUTO INFORMAČNÍ TABULKU, KDE NAJDETE SPRÁVNÉ ROZMĚRY PODLE VAŠEHO AUTOMOBILU.

Mohlo by se vám hodit k tomuto produktu…