Kolová matice M12x1,25 kužel plovoucí, zavřená, klíč 19, DV2LE, výška 34 mm

Matice M12x1,25 typ DV2LE na kola s plovoucí dosedací plochou, slouží k montáži litých kol, které mají jinou rozteč šroubů či matic než automobil. Maximální odchylka matice je 2,3 mm.

109,49  s DPH
90,49  bez DPH

194 ks skladem

Množství:

Uvedená cena je za 1 kus

Matice na kola M12x1,25 mm typ DV2LE na kola s plovoucí dosedací plochou, slouží k montáži litých kol, které mají jinou rozteč šroubů či matic než automobil. Maximální odchylka matice je 2,3 mm. Je tedy možné s těmito maticemi namontovat kola, která mají jinou rozteč než automobil až o 4 mm. Například na automobil s roztečí šroubů 5/108 lze namontovat s použití těchto matic kola s roztečí 5/110 a nebo 5/112.

SPECIFIKACE
Celková výška: 34 mm
Šířka kužele: 26 mm
Délka závitu: 25 mm
Klíč: 19 mm

PARAMETRY
Hmotnost 0,063 kg
Rozměry 34 mm
Rozměr (M)

M12

Stoupání závitu

Dosedací plocha

Klíč / hlava (HEX)

Celková výška (L)

34 mm

Materiál

Pevnostní třída

8.0

Povrchová úprava

Výrobce

Bimecc Engineering S.p.A

Země původu

Itálie (IT)

Délka závitu (S)

25 mm

Uvedená cena za:

1 kus

DŮLEŽITÉ INFORMACE

    UPOZORNĚNÍ

Před výběrem kolových matic doporučujeme, pokud to je možné, demontovat původní matice a pečlivě změřit rozměr, délku závitu, stoupání závitu a také dosedací plochu matice. Správně dotažená matice musí být v rozsahu minimálně 7-9 otáček 360° (stupňů). Při použití distančních rozšiřovacích podložek je nutné k originální délce svorníků náboje kola připočítat šířku rozšiřovacích podložek! Pokud délka svorníků neumožní dostatečné dotažení disku maticemi, je třeba svorníky demontovat z náboje kola a nahradit svorníky delšími o danou šířku rozšiřovací podložky! Po ujetí 50 – 100 km doporučujeme zkontrolovat dotažení kolových matic.

V žádném případě nepoužívejte pro plné dotažení šroubů a matic kol pneumatickou či jinou elektrickou rázovou utahovací pistoli, jejíž použití výrobce automobilu zakazuje! Závěrečné dotažení se provádí pomocí momentového klíče na utahovací moment, který uvádí výrobce automobilu. Pneumatická utahovací pistole může vážně poškodit matice případně svorníky kol! Více TECHNICKÉ INFO

V případě, že montáž nebude provedena v autorizovaném servisu, je nezbytné, aby byla tato montáž provedena v souladu s výše uvedeným doporučením a dle Příručky automobilu, která je součástí daného vozidla, na které bude produkt montován, a kde je uveden postup a hodnoty pro utažení kolových matic.

POKUD NEVÍTE, JAKÝ PRODUKT PATŘÍ NA VÁŠ VŮZ, MŮŽETE VYUŽÍT TUTO INFORMAČNÍ TABULKU, KDE NAJDETE SPRÁVNÉ ROZMĚRY PODLE VAŠEHO AUTOMOBILU.
ZEMĚ PŮVODU

Vyrobeno v Itálii    MADE IN ITALY

Originální produkt vyrobený v Itálii. Rozměrová přesnost a dlouhá životnost výrobku je na rozdíl od ostatních neoriginálních napodobenin samozřejmostí.
VÝROBCE

  BIMECC

Produkty Bimecc splňují přísné normy EU a mají certifikát kvality TÜV homologace ISO 9001 (kvalita) a IATF 16949 (technické specifikace pro automobilový průmysl) pro EU. Výrobce Bimecc Engineering S.p.A. je dodavatelem originálních náhradních dílů pro přední světové automobilky. Výběr originálních náhradních dílů je obrovský.