Kolová matice M14x1,5 Ford, kužel, klíč 21, DF03E, uzavřená, nerez. krytka, výška 34 mm

Matice na alu kola M14x1,5 kužel typ DF03E s nerezovou krytkou. Určeno pro originální i neoriginální litá kola značky automobilu Cadillac, Ford, Jaguar, Land Rover. Výška 34 mm. Klíč 21 mm.

64,49  s DPH
53,30  bez DPH

Do týdne

Uvedená cena je za 1 kus

Informujte mě, až bude produkt opět skladem

Kolové matice DF03E rozměr M14x1,5 s kuželovou dosedací plochou pro originální i neoriginální litá alu kola značky automobilu Ford, Range Rover, Land Rover. Kolové matice jsou uzavřené s nerezovou krytkou.

 

SPECIFIKACE

Celková šířka matice (dosedací plochy): 28 mm.
Celková výška: 34 mm.
Klíč: 21 mm.

Originální objednací čísla Ford: 1.428.137, 1.377.747
Originální objednací čísla Land Rover: LR0011381

POZNÁMKA

VYBRAT PRODUKT DLE ZNAČKY AUTOMOBILU
V případě, že neznáte přesné parametry produktu, můžete zde najít tento produkt podle značky vozidla. Případně nás můžete kontaktovat a my vám s výběrem správného produktu rádi pomůžeme.

PARAMETRY
Rozměry 28 × 34,8 mm
Rozměr (M)

M14

Uvedená cena za:

1 kus

Poznámka

Dle značky automobilu

Stoupání závitu

Dosedací plocha

Klíč / hlava (HEX)

Celková výška (L)

34 mm

Značka automobilu

Ford, Jaguar, Land Rover, Range Rover

Materiál

,

Povrchová úprava

Země původu

Itálie (IT)

ROZSAH POUŽITÍ
DŮLEŽITÉ INFORMACE

    UPOZORNĚNÍ

Před výběrem kolových matic doporučujeme, pokud to je možné, demontovat původní matice a pečlivě změřit rozměr, délku závitu, stoupání závitu a také dosedací plochu matice. Správně dotažená matice musí být v rozsahu minimálně 7-9 otáček 360° (stupňů). Při použití distančních rozšiřovacích podložek je nutné k originální délce svorníků náboje kola připočítat šířku rozšiřovacích podložek! Pokud délka svorníků neumožní dostatečné dotažení disku maticemi, je třeba svorníky demontovat z náboje kola a nahradit svorníky delšími o danou šířku rozšiřovací podložky! Po ujetí 50 – 100 km doporučujeme zkontrolovat dotažení kolových matic.

V žádném případě nepoužívejte pro plné dotažení šroubů a matic kol pneumatickou či jinou elektrickou rázovou utahovací pistoli, jejíž použití výrobce automobilu zakazuje! Závěrečné dotažení se provádí pomocí momentového klíče na utahovací moment, který uvádí výrobce automobilu. Pneumatická utahovací pistole může vážně poškodit matice případně svorníky kol! Více TECHNICKÉ INFO

V případě, že montáž nebude provedena v autorizovaném servisu, je nezbytné, aby byla tato montáž provedena v souladu s výše uvedeným doporučením a dle Příručky automobilu, která je součástí daného vozidla, na které bude produkt montován, a kde je uveden postup a hodnoty pro utažení kolových matic.

POKUD NEVÍTE, JAKÝ PRODUKT PATŘÍ NA VÁŠ VŮZ, MŮŽETE VYUŽÍT TUTO INFORMAČNÍ TABULKU, KDE NAJDETE SPRÁVNÉ ROZMĚRY PODLE VAŠEHO AUTOMOBILU.
ZEMĚ PŮVODU

Vyrobeno v Itálii    MADE IN ITALY

Originální produkt vyrobený v Itálii. Rozměrová přesnost a dlouhá životnost výrobku je na rozdíl od ostatních neoriginálních napodobenin samozřejmostí.

Mohlo by se vám hodit k tomuto produktu…