Kolová matice M14x1,5 Ford Transit, Tesla, kužel, klíč 21, DF10 uzavřená, nerez. krytka, výška 42

Matice na kola M14x1,5 mm typ DF10 s nerezovou krytkou a pevnou dosedací plochou. Určeno pro litá kola značky automobilu Ford Transit, Custom, Tesla. Celková výška 42 mm. Made in USA.

179,49  s DPH
148,34  bez DPH

308 ks skladem

Předpokládané doručení do 24. 6. 2024

Informace o dopravě

Množství:

Uvedená cena je za 1 kus

Kolové matice M14x1,5 mm DF10 pro litá kola značky automobilu Ford, Tesla. Kolové matice jsou uzavřené s nerezovou krytkou a pevnou dosedací plochou. Celková výška 42 mm.

SPECIFIKACE

Nerez krytka
Celková výška: 42 mm
Šířka kužele: – mm
Klíč: 21 mm

Použití pro značky automobilu:

Ford Transit (2013-) v pětišroubovém provedení, Custom (2012-)(originální obj. číslo 5 196 786)
Tesla Model S (originální obj. číslo ACPA-1012-KXA).

Originální obj. čísla:
5 196 786
ACPA-1012-KXA
Made in USA

null

Ford

Pro originální alu kola a plechové disky
Pětišroubové provedení rozteč 5/160

Ford | Tranzit | (F*D) 2013-____ kombi, Van

null

Jaguar

Pro neoriginální alu kola

Jaguar | F-Pace | (DC) 2016-____ SUV

Použití pro značky automobilu

POZNÁMKA

VYBRAT PRODUKT DLE ZNAČKY AUTOMOBILU
V případě, že neznáte přesné parametry produktu, můžete zde najít tento produkt podle značky vozidla. Případně nás můžete kontaktovat a my vám s výběrem správného produktu rádi pomůžeme.

PARAMETRY
Hmotnost 0,09 kg
Rozměr (M)

Uvedená cena za:

Značka

Poznámka

Stoupání závitu

Dosedací plocha

Klíč / hlava (HEX)

Celková výška (L)

Značka automobilu

, ,

Povrchová úprava
Materiál

Země původu

ROZSAH POUŽITÍ
DŮLEŽITÉ INFORMACE

    UPOZORNĚNÍ

Před výběrem kolových matic doporučujeme, pokud to je možné, demontovat původní matice a pečlivě změřit rozměr, délku závitu, stoupání závitu a také dosedací plochu matice. Správně dotažená matice musí být v rozsahu minimálně 7-9 otáček 360° (stupňů). Při použití distančních rozšiřovacích podložek je nutné k originální délce svorníků náboje kola připočítat šířku rozšiřovacích podložek! Pokud délka svorníků neumožní dostatečné dotažení disku maticemi, je třeba svorníky demontovat z náboje kola a nahradit svorníky delšími o danou šířku rozšiřovací podložky! Po ujetí 50 – 100 km doporučujeme zkontrolovat dotažení kolových matic.

V žádném případě nepoužívejte pro plné dotažení šroubů a matic kol pneumatickou či jinou elektrickou rázovou utahovací pistoli, jejíž použití výrobce automobilu zakazuje! Závěrečné dotažení se provádí pomocí momentového klíče na utahovací moment, který uvádí výrobce automobilu. Pneumatická utahovací pistole může vážně poškodit matice případně svorníky kol! Více TECHNICKÉ INFO

V případě, že montáž nebude provedena v autorizovaném servisu, je nezbytné, aby byla tato montáž provedena v souladu s výše uvedeným doporučením a dle Příručky automobilu, která je součástí daného vozidla, na které bude produkt montován, a kde je uveden postup a hodnoty pro utažení kolových matic.

POKUD NEVÍTE, JAKÝ PRODUKT PATŘÍ NA VÁŠ VŮZ, MŮŽETE VYUŽÍT TUTO INFORMAČNÍ TABULKU, KDE NAJDETE SPRÁVNÉ ROZMĚRY PODLE VAŠEHO AUTOMOBILU.
ZEMĚ PŮVODU

Vyrobeno v USA    MADE IN USA

Originální produkt vyrobený v USA. Rozměrová přesnost a dlouhá životnost výrobku je na rozdíl od ostatních neoriginálních napodobenin samozřejmostí.