Kolová matice M14x1,5 kužel otevřená s měděným povrchem, klíč 19, B0010-016, výška 28

Speciální kolová matice B0010-016 M14x1,5 mm kužel s měděnou povrchovou úpravou na klíč 19 mm pro MOTORSPORT. Povrchová úprava měď. Celková výška 28 mm.

96,49  s DPH
79,74  bez DPH

378 ks skladem

Předpokládané doručení do 24. 6. 2024

Informace o dopravě

Množství:

Uvedená cena je za 1 kus

Speciální kolová matice M14x1,5 mm s kuželovou dosedací plochou, označení B0010-016 s měděnou povrchovou úpravou. Klíč 19 mm. Tyto speciální matice se vyznačují velmi dobrou tepelnou vodivostí, která ve vysokých teplotách napřílkad při intenzivním brždění pomáhá odvádět rychleji teplo oproti běžným kolovým šroubům a maticím. Tato měděná povrchová úprava je zároveň velmi odolná proti atmosférické korozi. Nejvíce používá v motoristickém sportu, kde výrazně přispívá ke snížení teploty náboje kola závodního vozu. Použití pro MOTORSPORT i běžné osobní, SUV a dodávkové automobily. Povrchová úprava měď.

SPECIFIKACE

Povrchová úprava: měď (Cu)
Dosedací plocha: kužel 60°
Celková výška: 28 mm
Hlava/Klíč: 19 mm

POZNÁMKA

VYBRAT PRODUKT DLE ZNAČKY AUTOMOBILU
V případě, že neznáte přesné parametry produktu, můžete zde najít tento produkt podle značky vozidla. Případně nás můžete kontaktovat a my vám s výběrem správného produktu rádi pomůžeme.

PARAMETRY
Hmotnost 0,015 kg
Rozměry 29 mm
Poznámka

Rozměr (M)

Stoupání závitu

Dosedací plocha

Klíč / hlava (HEX)

Celková výška (L)

Povrchová úprava

Materiál

,

Typ disku / použití

,

Uvedená cena za:

Země původu

DŮLEŽITÉ INFORMACE

    UPOZORNĚNÍ

Před výběrem kolových matic doporučujeme, pokud to je možné, demontovat původní matice a pečlivě změřit rozměr, délku závitu, stoupání závitu a také dosedací plochu matice. Správně dotažená matice musí být v rozsahu minimálně 7-9 otáček 360° (stupňů). Při použití distančních rozšiřovacích podložek je nutné k originální délce svorníků náboje kola připočítat šířku rozšiřovacích podložek! Pokud délka svorníků neumožní dostatečné dotažení disku maticemi, je třeba svorníky demontovat z náboje kola a nahradit svorníky delšími o danou šířku rozšiřovací podložky! Po ujetí 50 – 100 km doporučujeme zkontrolovat dotažení kolových matic.

V žádném případě nepoužívejte pro plné dotažení šroubů a matic kol pneumatickou či jinou elektrickou rázovou utahovací pistoli, jejíž použití výrobce automobilu zakazuje! Závěrečné dotažení se provádí pomocí momentového klíče na utahovací moment, který uvádí výrobce automobilu. Pneumatická utahovací pistole může vážně poškodit matice případně svorníky kol! Více TECHNICKÉ INFO

V případě, že montáž nebude provedena v autorizovaném servisu, je nezbytné, aby byla tato montáž provedena v souladu s výše uvedeným doporučením a dle Příručky automobilu, která je součástí daného vozidla, na které bude produkt montován, a kde je uveden postup a hodnoty pro utažení kolových matic.

POKUD NEVÍTE, JAKÝ PRODUKT PATŘÍ NA VÁŠ VŮZ, MŮŽETE VYUŽÍT TUTO INFORMAČNÍ TABULKU, KDE NAJDETE SPRÁVNÉ ROZMĚRY PODLE VAŠEHO AUTOMOBILU.
ZEMĚ PŮVODU

Vyrobeno v Itálii    MADE IN ITALY

Originální produkt vyrobený v Itálii. Rozměrová přesnost a dlouhá životnost výrobku je na rozdíl od ostatních neoriginálních napodobenin samozřejmostí.

Mohlo by se vám hodit k tomuto produktu…