Kolová matice M14x1,5 kužel zavřená prodloužená, klíč 19, D5, výška 41 mm

Matice na kola M14x1,5 mm kuželová, typ D5 prodloužená pro většinu neoriginálních litých kol na trhu s nejběžnějším šestihranem, na klíč 19mm a pro mnoho originálních litých kol značek automobilu Dodge, Ford, Hummer, Chevrolet, Chrysler, Jaguar, Jeep, Land Rover, Opel, Lexus, Saab, Ssang yong, Tesla, Toyota a další.

34,90  s DPH
28,84  bez DPH

6 ks skladem

Množství:

Uvedená cena je za 1 kus

Matice M14x1,5 mm s kuželovou dosedací plochou, typ D5 pro většinu neoriginálních (aftermarketových) litých kol na trhu s nejběžnějším šestihranem, na klíč 19 mm a pro mnoho originálních litých kol značek automobilu Dodge, Ford, Hummer, Chevrolet, Chrysler, Jaguar, Jeep, Land Rover, Opel, Lexus, Saab, Ssang yong, Tesla, Toyota.

SPECIFIKACE

Celková výška: 41 mm
Šířka kužele: 24 mm
Klíč: 19 mm

PARAMETRY
Hmotnost 0.06 kg
Rozměry 24 × 41 mm
Značka

Rozměr

M14

Stoupání závitu

Dosedací plocha

Klíč / hlava

Celková výška

41 mm

Značka automobilu

Chevrolet, Chrysler, Dodge, Hummer, Jeep, Opel, Ssang Yong

Materiál

Země původu

Itálie (IT)

Výrobce

Bimecc Engineering S.p.A

Uvedená cena za:

1 kus

ROZSAH POUŽITÍ
ZEMĚ PŮVODU

Vyrobeno v Itálii    MADE IN ITALY

Originální produkt vyrobený v Itálii. Rozměrová přesnost a dlouhá životnost výrobku je na rozdíl od ostatních neoriginálních napodobenin samozřejmostí.
VÝROBCE

  BIMECC

Produkty Bimecc splňují přísné normy EU a mají certifikát kvality TÜV homologace ISO 9001 (kvalita) a IATF 16949 (technické specifikace pro automobilový průmysl) pro EU. Výrobce Bimecc Engineering S.p.A. je dodavatelem originálních náhradních dílů pro přední světové automobilky. Výběr originálních náhradních dílů je obrovský.

Mohlo by se vám hodit k tomuto produktu…