Kolový šroub M12x1,25×22 kužel, klíč 17, C17B22F, výška 48,5mm

Šroub na kola M12x1,25×22 mm kužel, označení C17B22F pro osobní automobily značky Citroen, Fiat, Alfa Romeo, Lada, Lancia, Peugeot. Barva stříbrná. Celková výška 48,5 mm.

24,49  s DPH
20,24  bez DPH

199 ks skladem

Množství:

Uvedená cena je za 1 kus

Šroub na kola M12x1,25×22 mm s kuželovou dosedací plochou, označení C17B22F pro osobní automobily značky Citroen, Fiat, Alfa Romeo, Lada, Lancia, Peugeot. Barva stříbrná.

SPECIFIKACE

Barva: stříbrná
Povrchová úprava: pozink
Materiál: třída 10,9
Celková výška: 48,5 mm
Klíč: 17 mm

PARAMETRY
Hmotnost 0,07 kg
Rozměry 1,7 × 4,1 mm
Rozměr (M)

M12

Materiál

Uvedená cena za:

1 kus

Stoupání závitu

Délka závitu (S)

22 mm

Dosedací plocha

Klíč / hlava (HEX)

Výrobce

FARAD

Barva

Celková výška (L)

48,5 mm

Značka automobilu

Alfa Romeo, Citroën, Fiat, Lada, Lancia, Peugeot

Země původu

Itálie (IT)

Značka

Povrchová úprava

Pevnostní třída

10.9

VIDEA/NÁVODY
DŮLEŽITÉ INFORMACE

    UPOZORNĚNÍ

Před výběrem šroubů doporučujeme, pokud to je možné, demontovat původní šroub a pečlivě změřit rozměr, délku závitu, stoupání závitu a také dosedací plochu šroubu. Správně dotažený šroub musí být utažený v rozsahu na minimálně 7,5-9 otáček 360 stupňů v závislosti na použitém rozměru a typu šroubu. Při použití rozšiřovacích podložek je nutné k originální délce šroubů připočítat šířku rozšiřovacích podložek! Po ujetí 50 – 100 km doporučujeme zkontrolovat dotažení šroubů či matic!

V žádném případě nepoužívejte pro plné dotažení šroubů a matic kol pneumatickou či jinou elektrickou rázovou utahovací pistoli, jejíž použití výrobce automobilu zakazuje! Závěrečné dotažení se provádí pomocí momentového klíče na utahovací moment, který uvádí výrobce automobilu. Pneumatická utahovací pistole může vážně poškodit šrouby! Více TECHNICKÉ INFO

V případě, že montáž nebude provedena v autorizovaném servisu, je nezbytné, aby byla tato montáž provedena v souladu s výše uvedeným doporučením a dle Příručky automobilu, která je součástí daného vozidla, na které bude produkt montován, a kde je uveden postup a hodnoty pro utažení kolových šroubů či matic.

POKUD NEVÍTE, JAKÝ PRODUKT PATŘÍ NA VÁŠ VŮZ, MŮŽETE VYUŽÍT TUTO INFORMAČNÍ TABULKU, KDE NAJDETE SPRÁVNÉ ROZMĚRY PODLE VAŠEHO AUTOMOBILU.
ZEMĚ PŮVODU

Vyrobeno v Itálii    MADE IN ITALY

Originální produkt vyrobený v Itálii. Rozměrová přesnost a dlouhá životnost výrobku je na rozdíl od ostatních neoriginálních napodobenin samozřejmostí.
VÝROBCE

Farad   FARAD

Produkty FARAD zaručují vysokou kvalitu a servis. Splňují přísné evropské normy a mají certifikát kvality TÜV homologace UNI EN ISO 9001 (1998), QS 9000 (2000), ISO 14001(2002) a ISO/TS 16949 (technické specifikace pro automobilový průmysl). Každá kategorie výrobků byla navíc testována, aby dosáhla standardů vyžadovaných mezinárodním trhem. Výrobce FARAD je dodavatelem originálních náhradních dílů pro přední světové automobilky.

Mohlo by se vám hodit k tomuto produktu…