Kolový šroub M12x1,25×60 kužel, klíč 17, C17B60, výška 85 mm

Šroub M12x1,25×22 mm kužel pro aftermarketová kola C17B60 pro značky automobilu Citroen, Fiat, Alfa Romeo, Lada, Lancia, Peugeot prodloužené.

39,49  s DPH
32,64  bez DPH

188 ks skladem

Předpokládané doručení do 27. 9. 2023

Informace o dopravě

Množství:

Uvedená cena je za 1 kus

Kolové šrouby M12x1,25×60 mm s kuželovou dosedací plochou, typ C17B60 pro aftermarketová kola, pro značky automobilu Citroen, Fiat, Alfa Romeo, Lada, Lancia, Peugeot prodloužené zpravidla pro použití rozšiřovacích podložek šířky 30 – 35 mm. Barva stříbrná. Celková výška 85 mm.

PARAMETRY
Hmotnost 0,094 kg
Rozměry 85 mm
Materiál

Rozměr (M)

M12

Pevnostní třída

10.9

Uvedená cena za:

1 kus

Země původu

Itálie (IT)

Povrchová úprava
Stoupání závitu

Délka závitu (S)

60 mm

Dosedací plocha

Klíč / hlava (HEX)

Výrobce

Bimecc Engineering S.p.A

Celková výška (L)

85 mm

Značka automobilu

Alfa Romeo, Citroën, Fiat, Lada, Lancia, Peugeot

VIDEA/NÁVODY
DŮLEŽITÉ INFORMACE

    UPOZORNĚNÍ

Před výběrem šroubů doporučujeme, pokud to je možné, demontovat původní šroub a pečlivě změřit rozměr, délku závitu, stoupání závitu a také dosedací plochu šroubu. Správně dotažený šroub musí být utažený v rozsahu na minimálně 7,5-9 otáček 360 stupňů v závislosti na použitém rozměru a typu šroubu. Při použití rozšiřovacích podložek je nutné k originální délce šroubů připočítat šířku rozšiřovacích podložek! Po ujetí 50 – 100 km doporučujeme zkontrolovat dotažení šroubů či matic!

V žádném případě nepoužívejte pro plné dotažení šroubů a matic kol pneumatickou či jinou elektrickou rázovou utahovací pistoli, jejíž použití výrobce automobilu zakazuje! Závěrečné dotažení se provádí pomocí momentového klíče na utahovací moment, který uvádí výrobce automobilu. Pneumatická utahovací pistole může vážně poškodit šrouby! Více TECHNICKÉ INFO

V případě, že montáž nebude provedena v autorizovaném servisu, je nezbytné, aby byla tato montáž provedena v souladu s výše uvedeným doporučením a dle Příručky automobilu, která je součástí daného vozidla, na které bude produkt montován, a kde je uveden postup a hodnoty pro utažení kolových šroubů či matic.

ZEMĚ PŮVODU

Vyrobeno v Itálii    MADE IN ITALY

Originální produkt vyrobený v Itálii. Rozměrová přesnost a dlouhá životnost výrobku je na rozdíl od ostatních neoriginálních napodobenin samozřejmostí.
VÝROBCE

  BIMECC

Produkty Bimecc splňují přísné normy EU a mají certifikát kvality TÜV homologace ISO 9001 (kvalita) a IATF 16949 (technické specifikace pro automobilový průmysl) pro EU. Výrobce Bimecc Engineering S.p.A. je dodavatelem originálních náhradních dílů pro přední světové automobilky. Výběr originálních náhradních dílů je obrovský.