Kolový šroub M12x1,5×27 plovoucí kužel, klíč 17, B48LE výška 59

Šroub na kola B48LE s plovoucí pohyblivou podložkou pro osobní, SUV a dodávkové automobily.

69,90  s DPH
57,77  bez DPH

50 ks skladem

Předpokládané doručení do 26. 2. 2024

Informace o dopravě

Množství:

Kolové šrouby M12x1,5×27 mm (B48LE) na kola s plovoucí pohyblivou podložkou pro osobní, SUV a dodávkové automobily.Maximální odchylka dosedací plochy je 2,3 mm. Lze tedy s těmito šrouby namontovat kola, která mají jinou rozteč než automobil v rozsahu až o 4 mm. Například na náboj s roztečí šroubů 5/108 lze namontovat kola s roztečí 5/110 nebo 5/112. Barva stříbrná. Celková výška 59 mm.

POZNÁMKA

VYBRAT PRODUKT DLE ZNAČKY AUTOMOBILU
V případě, že neznáte přesné parametry produktu, můžete zde najít tento produkt podle značky vozidla. Případně nás můžete kontaktovat a my vám s výběrem správného produktu rádi pomůžeme.

PARAMETRY
Hmotnost 0,089 kg
Rozměry 59 mm
Poznámka

Rozměr (M)

Stoupání závitu

Dosedací plocha

Klíč / hlava (HEX)

Výrobce

Celková výška (L)

Barva

Země původu

KE STAŽENÍ
VIDEA/NÁVODY
DŮLEŽITÉ INFORMACE

    UPOZORNĚNÍ

Před výběrem šroubů doporučujeme, pokud to je možné, demontovat původní šroub a pečlivě změřit rozměr, délku závitu, stoupání závitu a také dosedací plochu šroubu. Správně dotažený šroub musí být utažený v rozsahu na minimálně 7,5-9 otáček 360 stupňů v závislosti na použitém rozměru a typu šroubu. Při použití rozšiřovacích podložek je nutné k originální délce šroubů připočítat šířku rozšiřovacích podložek! Po ujetí 50 – 100 km doporučujeme zkontrolovat dotažení šroubů či matic!

V žádném případě nepoužívejte pro plné dotažení šroubů a matic kol pneumatickou či jinou elektrickou rázovou utahovací pistoli, jejíž použití výrobce automobilu zakazuje! Závěrečné dotažení se provádí pomocí momentového klíče na utahovací moment, který uvádí výrobce automobilu. Pneumatická utahovací pistole může vážně poškodit šrouby! Více TECHNICKÉ INFO

V případě, že montáž nebude provedena v autorizovaném servisu, je nezbytné, aby byla tato montáž provedena v souladu s výše uvedeným doporučením a dle Příručky automobilu, která je součástí daného vozidla, na které bude produkt montován, a kde je uveden postup a hodnoty pro utažení kolových šroubů či matic.

ZEMĚ PŮVODU

Vyrobeno v Itálii    MADE IN ITALY

Originální produkt vyrobený v Itálii. Rozměrová přesnost a dlouhá životnost výrobku je na rozdíl od ostatních neoriginálních napodobenin samozřejmostí.
VÝROBCE

  BIMECC

Produkty Bimecc splňují přísné normy EU a mají certifikát kvality TÜV homologace ISO 9001 (kvalita) a IATF 16949 (technické specifikace pro automobilový průmysl) pro EU. Výrobce Bimecc Engineering S.p.A. je dodavatelem originálních náhradních dílů pro přední světové automobilky. Výběr originálních náhradních dílů je obrovský.

Mohlo by se vám hodit k tomuto produktu…