Kolový šroub M12x1,5×24 kužel s vnitřním mnohohranem, VST20A24, průměr hlavy 20mm, výška 50 mm

Šroub na kola M12x1,5×24 mm kužel s vnitřním mnohohranem s vnějším průměrem hlavy 20 mm, typ VST20A24 pro aftermarketová kola s úzkými otvory pro šrouby. Klíč mnohohran. Celková délka 50 mm.

24,49  s DPH
20,24  bez DPH

162 ks skladem

Předpokládané doručení do 4. 12. 2023

Informace o dopravě

Množství:

Kolové šrouby M12x1,5×24 mm kužel s vnitřním mnohohranem, typ VST20A24 s vnějším průměrem hlavy 20 mm pro aftermarketová kola s úzkými otvory pro šrouby. K těmto šroubům je nutné doobjednat speciální klíč – adapter (CSTL), který dodáváme se šestihranem pro klíč 17 mm, 19 mm a 21 mm. Celková délka 50 mm.

POZNÁMKA

VYBRAT PRODUKT DLE ZNAČKY AUTOMOBILU
V případě, že neznáte přesné parametry produktu, můžete zde najít tento produkt podle značky vozidla. Případně nás můžete kontaktovat a my vám s výběrem správného produktu rádi pomůžeme.

PARAMETRY
Hmotnost 0,059 kg
Rozměry 20 × 50 mm
Rozměr (M)

M12

Poznámka

Dle značky automobilu

Stoupání závitu

Délka závitu (S)

24 mm

Dosedací plocha

Klíč / hlava (HEX)

Celková výška (L)

50 mm

Povrchová úprava
Pevnostní třída

10.9

Země původu

Itálie (IT)

VIDEA/NÁVODY
DŮLEŽITÉ INFORMACE

    UPOZORNĚNÍ

Před výběrem šroubů doporučujeme, pokud to je možné, demontovat původní šroub a pečlivě změřit rozměr, délku závitu, stoupání závitu a také dosedací plochu šroubu. Správně dotažený šroub musí být utažený v rozsahu na minimálně 7,5-9 otáček 360 stupňů v závislosti na použitém rozměru a typu šroubu. Při použití rozšiřovacích podložek je nutné k originální délce šroubů připočítat šířku rozšiřovacích podložek! Po ujetí 50 – 100 km doporučujeme zkontrolovat dotažení šroubů či matic!

V žádném případě nepoužívejte pro plné dotažení šroubů a matic kol pneumatickou či jinou elektrickou rázovou utahovací pistoli, jejíž použití výrobce automobilu zakazuje! Závěrečné dotažení se provádí pomocí momentového klíče na utahovací moment, který uvádí výrobce automobilu. Pneumatická utahovací pistole může vážně poškodit šrouby! Více TECHNICKÉ INFO

V případě, že montáž nebude provedena v autorizovaném servisu, je nezbytné, aby byla tato montáž provedena v souladu s výše uvedeným doporučením a dle Příručky automobilu, která je součástí daného vozidla, na které bude produkt montován, a kde je uveden postup a hodnoty pro utažení kolových šroubů či matic.

ZEMĚ PŮVODU

Vyrobeno v Itálii    MADE IN ITALY

Originální produkt vyrobený v Itálii. Rozměrová přesnost a dlouhá životnost výrobku je na rozdíl od ostatních neoriginálních napodobenin samozřejmostí.

Mohlo by se vám hodit k tomuto produktu…