Kolový šroub M12x1,5×26 kužel s krátkou hlavou, klíč 17, C17A26TBEI, výška 41,5 mm

Šroub na kola M12x1,5×26 mm kužel s krátkou hlavou typ C17A26TBEI pro osobní, SUV a dodávkové automobily, kde není možné použít kolové šrouby s běžnou výškou hlavy šestihranu. Barva stříbrná. Celková výška 41,5 mm.

24,49  s DPH
20,24  bez DPH

344 ks skladem

Předpokládané doručení do 4. 12. 2023

Informace o dopravě

Množství:

Uvedená cena je za 1 kus

Šroub na kola M12x1,5×26 mm označení C17A26TBEI s kuželovou dosedací plochou a krátkou hlavou pro osobní automobily, kde není možné použít kolové šrouby s běžnou výškou hlavy šestihranu. Dále pro montáž rozšiřovacích podložek na náboj kola.

SPECIFIKACE

Barva: stříbrná
Povrchová úprava: pozink
Materiál: třída 10,9
Celková výška: 41,5 mm
Klíč: 17 mm/IMBUS 10 mm

POZNÁMKA

VYBRAT PRODUKT DLE ZNAČKY AUTOMOBILU
V případě, že neznáte přesné parametry produktu, můžete zde najít tento produkt podle značky vozidla. Případně nás můžete kontaktovat a my vám s výběrem správného produktu rádi pomůžeme.

PARAMETRY
Hmotnost 0,05 kg
Rozměr (M)

M12

Poznámka

Dle značky automobilu

Stoupání závitu

Délka závitu (S)

26 mm

Dosedací plocha

Klíč / hlava (HEX)

Výrobce

SCC Fahrzeugtechnik GmbH

Celková výška (L)

41,5 mm

Barva

Materiál

Pevnostní třída

10.9

Povrchová úprava

Uvedená cena za:

1 kus

Země původu

Itálie (IT)

VIDEA/NÁVODY
DŮLEŽITÉ INFORMACE

    UPOZORNĚNÍ

Před výběrem šroubů doporučujeme, pokud to je možné, demontovat původní šroub a pečlivě změřit rozměr, délku závitu, stoupání závitu a také dosedací plochu šroubu. Správně dotažený šroub musí být utažený v rozsahu na minimálně 7,5-9 otáček 360 stupňů v závislosti na použitém rozměru a typu šroubu. Při použití rozšiřovacích podložek je nutné k originální délce šroubů připočítat šířku rozšiřovacích podložek! Po ujetí 50 – 100 km doporučujeme zkontrolovat dotažení šroubů či matic!

V žádném případě nepoužívejte pro plné dotažení šroubů a matic kol pneumatickou či jinou elektrickou rázovou utahovací pistoli, jejíž použití výrobce automobilu zakazuje! Závěrečné dotažení se provádí pomocí momentového klíče na utahovací moment, který uvádí výrobce automobilu. Pneumatická utahovací pistole může vážně poškodit šrouby! Více TECHNICKÉ INFO

V případě, že montáž nebude provedena v autorizovaném servisu, je nezbytné, aby byla tato montáž provedena v souladu s výše uvedeným doporučením a dle Příručky automobilu, která je součástí daného vozidla, na které bude produkt montován, a kde je uveden postup a hodnoty pro utažení kolových šroubů či matic.

ZEMĚ PŮVODU

Vyrobeno v Itálii    MADE IN ITALY

Originální produkt vyrobený v Itálii. Rozměrová přesnost a dlouhá životnost výrobku je na rozdíl od ostatních neoriginálních napodobenin samozřejmostí.
VÝROBCE

    SCC Fahrzeugtechnik GmbH

Společnost působí na trhu od roku 2000. Patří do skupiny SCC group, která zahrnuje kromě SCC Fahrzeugtechnik GmbH, také společnosti WEMAR Auto Zubehör GmbH a SCC Electromobility GmbH. Hlavní zaměření této společnosti je výroba a prodej vlastních výrobků, zejména distančních podložek, adaptérů, spojovacích prvků, jednodílných a vícedílných kol a speciálních dílů pro automotive. Výroba probíhá na moderních CNC výrobních strojích a veškeré testování podle standardů KBA. Všechny výrobky společnosti SCC Fahrzeugtechnik GmbH podléhají přísným evropským normám, mají certifikáty TÜV a jsou homologované na všechny uvedené značky automobilů.