Kolový šroub M12x1,5×32 kužel s vnitřním mnohohranem VSTA32, průměr hlavy 23mm, výška 57,5 mm

Šroub na kola M12x1,5×32 mm kužel s vnitřním mnohohranem, vnějším průměrem hlavy 23 mm pro aftermarketová kola s úzkými otvory pro šrouby. Klíč mnohohran.

34,49  s DPH
28,50  bez DPH

36 ks skladem

Množství:

Kolové šrouby M12x1,5×32 mm kužel s vnitřním mnohohranem, vnějším průměrem hlavy 23 mm pro aftermarketová kola s úzkými otvory pro šrouby. K těmto šroubům je nutné doobjednat speciální klíč – adapter (CSTL) který dodáváme se šestihranem pro klíč 17 mm, 19 mm a 21 mm.

PARAMETRY
Hmotnost 0,076 kg
Rozměry 23 × 57,5 mm
Rozměr (M)

M12

Stoupání závitu

Délka závitu (S)

32 mm

Dosedací plocha

Klíč / hlava (HEX)

Celková výška (L)

57,5 mm

Materiál

Povrchová úprava
Pevnostní třída

10.9

Země původu

Itálie (IT)

VIDEA/NÁVODY
DŮLEŽITÉ INFORMACE

    UPOZORNĚNÍ

Před výběrem šroubů doporučujeme, pokud to je možné, demontovat původní šroub a pečlivě změřit rozměr, délku závitu, stoupání závitu a také dosedací plochu šroubu. Správně dotažený šroub musí být utažený v rozsahu na minimálně 7,5-9 otáček 360 stupňů v závislosti na použitém rozměru a typu šroubu. Při použití rozšiřovacích podložek je nutné k originální délce šroubů připočítat šířku rozšiřovacích podložek! Po ujetí 50 – 100 km doporučujeme zkontrolovat dotažení šroubů či matic!

V žádném případě nepoužívejte pro plné dotažení šroubů a matic kol pneumatickou či jinou elektrickou rázovou utahovací pistoli, jejíž použití výrobce automobilu zakazuje! Závěrečné dotažení se provádí pomocí momentového klíče na utahovací moment, který uvádí výrobce automobilu. Pneumatická utahovací pistole může vážně poškodit šrouby! Více TECHNICKÉ INFO

V případě, že montáž nebude provedena v autorizovaném servisu, je nezbytné, aby byla tato montáž provedena v souladu s výše uvedeným doporučením a dle Příručky automobilu, která je součástí daného vozidla, na které bude produkt montován, a kde je uveden postup a hodnoty pro utažení kolových šroubů či matic.

POKUD NEVÍTE, JAKÝ PRODUKT PATŘÍ NA VÁŠ VŮZ, MŮŽETE VYUŽÍT TUTO INFORMAČNÍ TABULKU, KDE NAJDETE SPRÁVNÉ ROZMĚRY PODLE VAŠEHO AUTOMOBILU.
ZEMĚ PŮVODU

Vyrobeno v Itálii    MADE IN ITALY

Originální produkt vyrobený v Itálii. Rozměrová přesnost a dlouhá životnost výrobku je na rozdíl od ostatních neoriginálních napodobenin samozřejmostí.