Kolový šroub M12x1,5×42, kužel, klíč 17, C17A42-BLACK černé, výška 67

Šroub na kola M12x1,5×42 mm kuželový typ C17A42-BLACK pro osobní, SUV a dodávkové automobily. Barva černá.

54,49  s DPH
45,03  bez DPH

381 ks skladem

Předpokládané doručení do 4. 12. 2023

Informace o dopravě

Množství:

Šroub na kola M12x1,5×42 mm s kuželovou dosedací plochou typ C17A42-BLACK pro osobní, SUV a dodávkové automobily. Barva černá. Celková výška 67 mm.

SPECIFIKACE

Celková výška: 67,0 mm
Pevnostní třída: 10.9
Klíč/Hlava: 17 mm
Barva: černá
Povrchová úprava: pozink (Zn/Ni)

POZNÁMKA

VYBRAT PRODUKT DLE ZNAČKY AUTOMOBILU
V případě, že neznáte přesné parametry produktu, můžete zde najít tento produkt podle značky vozidla. Případně nás můžete kontaktovat a my vám s výběrem správného produktu rádi pomůžeme.

PARAMETRY
Hmotnost 0,08 kg
Rozměry 67 mm
Rozměr (M)

M12

Poznámka

Dle značky automobilu

Stoupání závitu

Délka závitu (S)

42 mm

Dosedací plocha

Klíč / hlava (HEX)

Výrobce

Bimecc Engineering S.p.A

Celková výška (L)

67 mm

Barva

Povrchová úprava

Pevnostní třída

10.9

Země původu

Itálie (IT)

KE STAŽENÍ
VIDEA/NÁVODY
DŮLEŽITÉ INFORMACE

    UPOZORNĚNÍ

Před výběrem šroubů doporučujeme, pokud to je možné, demontovat původní šroub a pečlivě změřit rozměr, délku závitu, stoupání závitu a také dosedací plochu šroubu. Správně dotažený šroub musí být utažený v rozsahu na minimálně 7,5-9 otáček 360 stupňů v závislosti na použitém rozměru a typu šroubu. Při použití rozšiřovacích podložek je nutné k originální délce šroubů připočítat šířku rozšiřovacích podložek! Po ujetí 50 – 100 km doporučujeme zkontrolovat dotažení šroubů či matic!

V žádném případě nepoužívejte pro plné dotažení šroubů a matic kol pneumatickou či jinou elektrickou rázovou utahovací pistoli, jejíž použití výrobce automobilu zakazuje! Závěrečné dotažení se provádí pomocí momentového klíče na utahovací moment, který uvádí výrobce automobilu. Pneumatická utahovací pistole může vážně poškodit šrouby! Více TECHNICKÉ INFO

V případě, že montáž nebude provedena v autorizovaném servisu, je nezbytné, aby byla tato montáž provedena v souladu s výše uvedeným doporučením a dle Příručky automobilu, která je součástí daného vozidla, na které bude produkt montován, a kde je uveden postup a hodnoty pro utažení kolových šroubů či matic.

ZEMĚ PŮVODU

Vyrobeno v Itálii    MADE IN ITALY

Originální produkt vyrobený v Itálii. Rozměrová přesnost a dlouhá životnost výrobku je na rozdíl od ostatních neoriginálních napodobenin samozřejmostí.
VÝROBCE

  BIMECC

Produkty Bimecc splňují přísné normy EU a mají certifikát kvality TÜV homologace ISO 9001 (kvalita) a IATF 16949 (technické specifikace pro automobilový průmysl) pro EU. Výrobce Bimecc Engineering S.p.A. je dodavatelem originálních náhradních dílů pro přední světové automobilky. Výběr originálních náhradních dílů je obrovský.