Kolový šroub M12x1,5×47 kužel, klíč 17, C17A47, výška 72,5 mm

Šroub na kola M12x1,5×47 mm kužel, typ C17A47 určený na kola pro osobní a dodávkové automobily.

47,90  s DPH
39,59  bez DPH

121 ks skladem

Předpokládané doručení do 1. 6. 2023

Informace o dopravě

Množství:

Kolové šrouby M12x1,5×47 mm s kuželovou dosedací plochou, typ C17A47 pro osobní a dodávkové automobily.

PARAMETRY
Hmotnost 0,084 kg
Rozměr (M)

M12

Stoupání závitu

Délka závitu (S)

47 mm

Dosedací plocha

Klíč / hlava (HEX)

Celková výška (L)

72,5 mm

Materiál

Pevnostní třída

10.9

Povrchová úprava
Země původu

Itálie (IT)

Výrobce

Bimecc Engineering S.p.A

VIDEA/NÁVODY
DŮLEŽITÉ INFORMACE

    UPOZORNĚNÍ

Před výběrem šroubů doporučujeme, pokud to je možné, demontovat původní šroub a pečlivě změřit rozměr, délku závitu, stoupání závitu a také dosedací plochu šroubu. Správně dotažený šroub musí být utažený v rozsahu na minimálně 7,5-9 otáček 360 stupňů v závislosti na použitém rozměru a typu šroubu. Při použití rozšiřovacích podložek je nutné k originální délce šroubů připočítat šířku rozšiřovacích podložek! Po ujetí 50 – 100 km doporučujeme zkontrolovat dotažení šroubů či matic!

V žádném případě nepoužívejte pro plné dotažení šroubů a matic kol pneumatickou či jinou elektrickou rázovou utahovací pistoli, jejíž použití výrobce automobilu zakazuje! Závěrečné dotažení se provádí pomocí momentového klíče na utahovací moment, který uvádí výrobce automobilu. Pneumatická utahovací pistole může vážně poškodit šrouby! Více TECHNICKÉ INFO

V případě, že montáž nebude provedena v autorizovaném servisu, je nezbytné, aby byla tato montáž provedena v souladu s výše uvedeným doporučením a dle Příručky automobilu, která je součástí daného vozidla, na které bude produkt montován, a kde je uveden postup a hodnoty pro utažení kolových šroubů či matic.

ZEMĚ PŮVODU

Vyrobeno v Itálii    MADE IN ITALY

Originální produkt vyrobený v Itálii. Rozměrová přesnost a dlouhá životnost výrobku je na rozdíl od ostatních neoriginálních napodobenin samozřejmostí.
VÝROBCE

  BIMECC

Produkty Bimecc splňují přísné normy EU a mají certifikát kvality TÜV homologace ISO 9001 (kvalita) a IATF 16949 (technické specifikace pro automobilový průmysl) pro EU. Výrobce Bimecc Engineering S.p.A. je dodavatelem originálních náhradních dílů pro přední světové automobilky. Výběr originálních náhradních dílů je obrovský.