Kolový šroub M12x1,5×55 plochá podložka, klíč 17, 90681L, výška 80 mm

Šroub na kola M12x1,5×55 mm plochá podložka, typ 90681L na originální litá kola pro značky automobilu Citroen C1, Peugeot 107 a Toyota Aygo prodloužený pro použití rozšiřovacích podložek.

104,90  s DPH
86,69  bez DPH

1 ks skladem

Množství:

Kolové šrouby M12x1,5×55 mm s plochou podložkou, typ 90681L na originální litá kola pro značky automobilu Citroen C1, Peugeot 107 a Toyota Aygo prodloužený pro použití rozšiřovacích podložek. Šroub je potřeba zkrátit na aktuální délku podle šířky podložky.

PARAMETRY
Hmotnost 0,1 kg
Rozměr

M12

Stoupání závitu

Délka závitu

55 mm

Dosedací plocha

Klíč / hlava

Celková výška

80 mm

Značka automobilu

Citroën, Peugeot, Toyota

Materiál

Pevnostní třída

10.9

Povrchová úprava
Země původu

Itálie (IT)

VIDEA/NÁVODY
DŮLEŽITÉ INFORMACE

    UPOZORNĚNÍ

Před výběrem šroubů doporučujeme, pokud to je možné, demontovat původní šroub a pečlivě změřit rozměr, délku závitu, stoupání závitu a také dosedací plochu šroubu. Správně dotažený šroub musí být utažený v rozsahu na minimálně 7,5-9 otáček 360 stupňů v závislosti na použitém rozměru a typu šroubu. Při použití rozšiřovacích podložek je nutné k originální délce šroubů připočítat šířku rozšiřovacích podložek! Po ujetí 50 – 100 km doporučujeme zkontrolovat dotažení šroubů či matic!

V žádném případě nepoužívejte pro plné dotažení šroubů a matic kol pneumatickou či jinou elektrickou rázovou utahovací pistoli, jejíž použití výrobce automobilu zakazuje! Závěrečné dotažení se provádí pomocí momentového klíče na utahovací moment, který uvádí výrobce automobilu. Pneumatická utahovací pistole může vážně poškodit šrouby! Více TECHNICKÉ INFO

V případě, že montáž nebude provedena v autorizovaném servisu, je nezbytné, aby byla tato montáž provedena v souladu s výše uvedeným doporučením a dle Příručky automobilu, která je součástí daného vozidla, na které bude produkt montován, a kde je uveden postup a hodnoty pro utažení kolových šroubů či matic.

POKUD NEVÍTE, JAKÝ PRODUKT PATŘÍ NA VÁŠ VŮZ, MŮŽETE VYUŽÍT TUTO INFORMAČNÍ TABULKU, KDE NAJDETE SPRÁVNÉ ROZMĚRY PODLE VAŠEHO AUTOMOBILU.
ZEMĚ PŮVODU

Vyrobeno v Itálii    MADE IN ITALY

Originální produkt vyrobený v Itálii. Rozměrová přesnost a dlouhá životnost výrobku je na rozdíl od ostatních neoriginálních napodobenin samozřejmostí.