Kolový šroub M14x1,25×24 kuželový s krátkou hlavou, klíč 17, C17F24TBEI, výška 40,5 mm

Šroub na kola M14x1,25×24 mm kužel, typ C17F24TBEI pro osobní automobily kde není možné použít kolové šrouby s běžnou výškou hlavy šestihranu. Barva stříbrná. Celková výška 40,5 mm.

29,49  s DPH
24,37  bez DPH

376 ks skladem

Množství:

Uvedená cena je za 1 kus

Šroub na kola M14x1,25×24 mm označení C17F24TBEI s kuželovou dosedací plochou a krátkou hlavou pro osobní automobily, kde není možné použít kolové šrouby s běžnou výškou hlavy šestihranu. Dále pro montáž rozšiřovacích podložek na náboj kola.

SPECIFIKACE

Barva: stříbrná
Povrchová úprava: pozink
Materiál: třída 10,9
Celková výška: 40,5 mm
Klíč: 17 mm/IMBUS 10 mm

PARAMETRY
Hmotnost 0,058 kg
Rozměr (M)

M14

Stoupání závitu

Délka závitu (S)

24 mm

Dosedací plocha

Klíč / hlava (HEX)

Výrobce

Bimecc Engineering S.p.A

Celková výška (L)

40,5 mm

Barva

Materiál

Pevnostní třída

10.9

Povrchová úprava

Uvedená cena za:

1 kus

Země původu

Itálie (IT)

VIDEA/NÁVODY
DŮLEŽITÉ INFORMACE

    UPOZORNĚNÍ

Před výběrem šroubů doporučujeme, pokud to je možné, demontovat původní šroub a pečlivě změřit rozměr, délku závitu, stoupání závitu a také dosedací plochu šroubu. Správně dotažený šroub musí být utažený v rozsahu na minimálně 7,5-9 otáček 360 stupňů v závislosti na použitém rozměru a typu šroubu. Při použití rozšiřovacích podložek je nutné k originální délce šroubů připočítat šířku rozšiřovacích podložek! Po ujetí 50 – 100 km doporučujeme zkontrolovat dotažení šroubů či matic!

V žádném případě nepoužívejte pro plné dotažení šroubů a matic kol pneumatickou či jinou elektrickou rázovou utahovací pistoli, jejíž použití výrobce automobilu zakazuje! Závěrečné dotažení se provádí pomocí momentového klíče na utahovací moment, který uvádí výrobce automobilu. Pneumatická utahovací pistole může vážně poškodit šrouby! Více TECHNICKÉ INFO

V případě, že montáž nebude provedena v autorizovaném servisu, je nezbytné, aby byla tato montáž provedena v souladu s výše uvedeným doporučením a dle Příručky automobilu, která je součástí daného vozidla, na které bude produkt montován, a kde je uveden postup a hodnoty pro utažení kolových šroubů či matic.

POKUD NEVÍTE, JAKÝ PRODUKT PATŘÍ NA VÁŠ VŮZ, MŮŽETE VYUŽÍT TUTO INFORMAČNÍ TABULKU, KDE NAJDETE SPRÁVNÉ ROZMĚRY PODLE VAŠEHO AUTOMOBILU.
ZEMĚ PŮVODU

Vyrobeno v Itálii    MADE IN ITALY

Originální produkt vyrobený v Itálii. Rozměrová přesnost a dlouhá životnost výrobku je na rozdíl od ostatních neoriginálních napodobenin samozřejmostí.
VÝROBCE

  BIMECC

Produkty Bimecc splňují přísné normy EU a mají certifikát kvality TÜV homologace ISO 9001 (kvalita) a IATF 16949 (technické specifikace pro automobilový průmysl) pro EU. Výrobce Bimecc Engineering S.p.A. je dodavatelem originálních náhradních dílů pro přední světové automobilky. Výběr originálních náhradních dílů je obrovský.