Náhradní pojistný klíč Z-BLOCKY 8XX2, symbol čtyřcípá hvězda, klíč 17/19

Náhradní klíč k pojistným bezpečnostním šroubům a maticím Z-BLOCKY. Bezpečnostní kód 8xx2, typ 4-cípá hvězda. Klíč 17/19 mm. Ilustrační obrázky.

249,49  s DPH
206,19  bez DPH

Do tří týdnů

Kód produktu: 45671 Kategorie:

Náhradní klíč k pojistným bezpečnostním šroubům a maticím Z-BLOCKY, typ označení 4-cípá hvězda. Klíč 17/19 mm. Unikátní kód SICU 8xx2. Unikátní kód je součástí balení, který najdete v krabičce s bezpečnostními šrouby nebo maticemi ve formě samolepicí etikety. Ilustrační obrázky.

PARAMETRY
Hmotnost 0.63 kg
Rozměry 27 × 43 mm
Upozornění

Bezpečnostní klíč, Bezpečnostní kód

Klíč / hlava

,

Povrchová úprava

Výrobce

FARAD

Země původu

Itálie (IT)

Značka

Typ / systém

DŮLEŽITÉ INFORMACE

    UPOZORNĚNÍ

Pro správné určení náhradního klíče je třeba znát bezpečnostní kód! Písmeno (A, B, C, T…) nebo symbol, které jsou vyraženy na hlavici nebo bezpečnostním šroubu či matici slouží pouze pro dodatečnou informaci a není možné podle tohoto parametru určit správný klíč! Z bezpečnostních důvodů podle obrázku nebo jakéhokoli nákresu kódy nesdělujeme!

ZEMĚ PŮVODU

Vyrobeno v Itálii    MADE IN ITALY

Originální produkt vyrobený v Itálii. Rozměrová přesnost a dlouhá životnost výrobku je na rozdíl od ostatních neoriginálních napodobenin samozřejmostí.
VÝROBCE

Farad   FARAD

Produkty FARAD zaručují vysokou kvalitu a servis. Splňují přísné evropské normy a mají certifikát kvality TÜV homologace UNI EN ISO 9001 (1998), QS 9000 (2000), ISO 14001(2002) a ISO/TS 16949 (technické specifikace pro automobilový průmysl). Každá kategorie výrobků byla navíc testována, aby dosáhla standardů vyžadovaných mezinárodním trhem. Výrobce FARAD je dodavatelem originálních náhradních dílů pro přední světové automobilky.