Pojistné bezpečnostní matice M14x1,50 zavřená, kužel, klíč 19/21 mm, M-BLOCKY AM415

Kvalitní pojistné matice, které prošly evropskými testy kvality co se týče pevnosti, korozní odolnosti a rozměrové přesnosti.

399  s DPH
329,75  bez DPH

732 ks skladem

Předpokládané doručení do 11. 12. 2023

Informace o dopravě

Množství:

Uvedená cena je za 1 sadu

Kvalitní pojistné matice M14x1,5 s kuželovou dosedací plochou, které prošly evropskými testy kvality co se týče pevnosti, korozní odolnosti a rozměrové přesnosti.

Použití pro litá kola značky automobilu:

Dodge Challenger typ LC (2008-)

Chrysler 300C

SasngYong Actyon, Kyron, Rexton II (2006-)

POZNÁMKA

VYBRAT PRODUKT DLE ZNAČKY AUTOMOBILU
V případě, že neznáte přesné parametry produktu, můžete zde najít tento produkt podle značky vozidla. Případně nás můžete kontaktovat a my vám s výběrem správného produktu rádi pomůžeme.

PARAMETRY
Hmotnost 0,298 kg
Uvedená cena za:

1 sada

Rozměr (M)

M14

Materiál

Země původu

Itálie (IT)

Upozornění

Obrázky bezpečnostní symbol

Poznámka

Dle značky automobilu

Stoupání závitu

Dosedací plocha

Klíč / hlava (HEX)

,

Značka automobilu

Chrysler, Dodge, Ssang Yong

Značka

ROZSAH POUŽITÍ
DŮLEŽITÉ INFORMACE

    UPOZORNĚNÍ

Před výběrem bezpečnostních matic doporučujeme, pokud to je možné, demontovat původní matice a pečlivě změřit rozměr, délku závitu, stoupání závitu a také dosedací plochu matice. Správně dotažená matice musí být v rozsahu minimálně 7-9 otáček 360° (stupňů). Při použití distančních rozšiřovacích podložek je nutné k originální délce svorníků náboje kola připočítat šířku rozšiřovacích podložek! Pokud délka svorníků neumožní dostatečné dotažení disku maticemi, je třeba svorníky demontovat z náboje kola a nahradit svorníky delšími o danou šířku rozšiřovací podložky! Po ujetí 50 – 100 km doporučujeme zkontrolovat dotažení bezpečnostních matic.

V žádném případě nepoužívejte pro dotažení bezpečnostních šroubů a matic kol pneumatickou či jinou elektrickou rázovou utahovací pistoli, jejíž použití výrobce zakazuje! Pneumatická utahovací pistole poškozuje pojistné bezpečnostní šrouby a také speciální klíč, kterým poté není možné bezpečnostní šrouby a matice demontovat!

V případě, že montáž nebude provedena v autorizovaném servisu, je nezbytné, aby byla tato montáž provedena v souladu s výše uvedeným doporučením a dle Příručky automobilu, která je součástí daného vozidla, na které bude produkt montován, a kde je uveden postup a hodnoty pro utažení kolových matic.

    UPOZORNĚNÍ

Z bezpečnostních důvodů jsou veškeré uvedené obrázky tvaru hlavice bezpečnostních šroubů nebo matic na našich webových stránkách pouze ilustrační. Symboly na hlavicích výrobce v průběhu výroby mění!


Proto je třeba v případě ztráty nebo poškození bezpečnostního klíče znát bezpečnostní kód. Náhradní bezpečnostní klíče lze samostatně dokoupit.  Najdete je na našich webových stránkách SHELLERS.cz

ZEMĚ PŮVODU

Vyrobeno v Itálii    MADE IN ITALY

Originální produkt vyrobený v Itálii. Rozměrová přesnost a dlouhá životnost výrobku je na rozdíl od ostatních neoriginálních napodobenin samozřejmostí.