Vymezovací kroužek kol 66,6 / 57,1 FZ60, plast, modrá, červená, přesah kužele 3mm

Vymezovací středící kroužky kol typ FZ60 Bentley, Chrysler s rozměry vnější 66,6 mm / 57,1 mm vnitřní pro litá kola CMS, DBV, GMP, FSW, Spath, Proline, Schmidt, MERCEDES.

44,90  s DPH
37,11  bez DPH

183 ks skladem

Množství:

Vymezovací středící kroužky pro litá kola CMS, DBV, GMP, FSW, Spath, Proline, Schmidt s rozměry vnější 66,6 mm / 57,1 mm vnitřní. Typ FZ60 Dále pro litá kola Mercedes Benz
Barva: Modrá nebo červená

Rozměry:
Vnější: 66,6 mm
Vnitřní: 57,1 mm
Přesah kužele: 3,0 mm

null

Made in Germany

Originální produkt vyrobený v Německu. Rozměrová přesnost a dlouhá životnost výrobku je na rozdíl od ostatních neoriginálních napodobenin samozřejmostí.

Poznámka

Vnější rozměr (větší) udává průměr otvoru litého kola v milimetrech, do kterého bude středící kroužek umístěn. Tento rozměr může být různý v závislosti na použité značce a typu alu disku a je potřeba změřit!

Vnitřní rozměr (menší) udává průměr náboje automobilu v milimetrech, na který bude středící kroužek nasazen společně s litým kolem osazeným kroužkem.

Středící kroužky s vnitřním rozměrem 57,1 mm jsou určené pro náboj kola značky automobilu

null

Audi

null

Bentley

null

Chrysler

null

Ford

null

Lamborghini

null

McLaren

null

Škoda

null

Seat

null

Volkswagen

PARAMETRY
Hmotnost 0.012 kg
Rozměry 67 × 67 mm
Výrobce

SCC Fahrzeugtechnik GmbH

Vnitřní průměr

Vnější průměr

Materiál

Přesah kužele

Značka automobilu

Audi, Bentley, Chrysler, Ford, MCC Smart, Seat, Škoda, Volkswagen

Značka

, , , , , ,

Barva

,

Země původu

Německo (DE)

ROZSAH POUŽITÍ
ZEMĚ PŮVODU

Vyrobeno v Německu   MADE IN GERMANY

Originální produkt vyrobený v Německu. Rozměrová přesnost a dlouhá životnost výrobku je na rozdíl od ostatních neoriginálních napodobenin samozřejmostí.
VÝROBCE

    SCC Fahrzeugtechnik GmbH

Společnost působí na trhu od roku 2000. Patří do skupiny SCC group, která zahrnuje kromě SCC Fahrzeugtechnik GmbH, také společnosti WEMAR Auto Zubehör GmbH a SCC Electromobility GmbH. Hlavní zaměření této společnosti je výroba a prodej vlastních výrobků, zejména distančních podložek, adaptérů, spojovacích prvků, jednodílných a vícedílných kol a speciálních dílů pro automotive. Výroba probíhá na moderních CNC výrobních strojích a veškeré testování podle standardů KBA. Všechny výrobky společnosti SCC Fahrzeugtechnik GmbH podléhají přísným evropským normám, mají certifikáty TÜV a jsou homologované na všechny uvedené značky automobilů.

Mohlo by se vám hodit k tomuto produktu…