Doprava

Níže najdete informace o cenách dopravného a doběrečného, které náš internetový obchod SHELLERS.cz využívá. Ceny jsou stanovené v závislosti na formě úhrady, místě doručení a hmotnosti zásilek.

ČESKÁ REPUBLIKA

Česká pošta

Doprava prostřednictvím smluvního přepravce Česká pošta při platbě předem přes bankovní účet. Při platbě na dobírku se připočítává dobírka, viz Platba. Při objednávce nižší než 249,00 Kč bude dopravné navýšené o 20,00 Kč. Obvyklý termín doručení zásilky je 1-3 dny od podání. Česká pošta negarantuje termín doručení zásilky.

89 Kč

73,55 Kč bez DPH
Váha: 0,01 – 2,00 kg

Česká pošta - Balík do ruky

Doprava prostřednictvím smluvního přepravce Česká pošta při platbě předem přes bankovní účet. Při platbě na dobírku se připočítává dobírka, viz Platba. Obvyklý termín doručení zásilky je 1-3 dny od podání. Česká pošta negarantuje termín doručení zásilky.

119 Kč

98,35 Kč bez DPH

Váha: 2,01 – 5,00 kg

Česká pošta - Balík do ruky

Doprava prostřednictvím smluvního přepravce Česká pošta při platbě předem přes bankovní účet. Při platbě na dobírku se připočítává doběrečné, viz Platba. Obvyklý termín doručení zásilky je 1-3 dny od podání. Česká pošta negarantuje termín doručení zásilky.

149 Kč

123,14 Kč bez DPH

Váha: 5,01 – 29,99 kg

Česká pošta

Doprava včetně doběrečného prostřednictvím smluvního dopravce Česká pošta při nákupu nad 5.000 Kč včetně DPH v rámci jedné objednávky. Obvyklý termín doručení zásilky je 1-3 dny od podání. Česká pošta negarantuje termín doručení zásilky.

* Nevztahuje se na produkty v kategorii LITÁ KOLA a DOJEZDOVÉ KOLO.

ZDARMA *

0,00 Kč bez DPH
Váha: 0,01 – 50,00 kg

Sledování zásilek - Česká pošta

Zde můžete sledovat své zásilky přepravované prostřednictvím smluvního dopravce Česká pošta. Po stisknutí tlačítka „SLEDOVAT“ se přesměrujete na stránky ČP, kde do příslušného okénka zadáte číslo zásilky, které je uvedeno ve vaší objednávce.

GLS CZ

Doprava většiny menších zásilek do 5 kg prostřednictvím smluvního přepravce GLS při platbě předem přes bankovní účet. Při platbě na dobírku se připočítává dobírka, viz Platba. V případě nižší hodnoty objednávky než 249,00 Kč bude navýšeno dopravné o 10,00 Kč. Přepravce garantuje dodání zásilky do 48 hodin od podání. Většinou již následující den od podání.

99 Kč

81,82 Kč bez DPH
Váha: 0,01 – 5,00 kg

GLS CZ - L

Doprava prostřednictvím smluvního přepravce GLS CZ – L při platbě předem přes bankovní účet. Při platbě na dobírku se připočítává dobírka, viz Platba. Přepravce garantuje dodání zásilky 48 hodin od podání. Většinou již následující den od podání.

119 Kč

98,35 Kč bez DPH

Váha: 5,01 – 20,00 kg

GLS CZ - XL

Doprava prostřednictvím smluvního přepravce GLS CZ – XL při platbě předem přes bankovní účet. Při platbě na dobírku se připočítává dobírka, viz Platba. Přepravce garantuje dodání zásilky 48 hodin od podání. Většinou již následující den od podání.

179 Kč

147,93 Kč bez DPH

Váha: 20,01 – 40,00 kg

GLS CZ

Doprava prostřednictvím smluvního dopravce GLS při nákupu nad 5.000 Kč včetně DPH v rámci jedné objednávky. Dopravce GLS garantuje dodání zásilky 48 hodin od podání.

* Nevztahuje se na produkty v kategorii LITÁ KOLA a DOJEZDOVÉ KOLO.

ZDARMA *

0,00 Kč bez DPH
Váha: 0,01 – 40,00 kg

Sledování zásilek - GLS

Zde můžete sledovat své zásilky přepravované prostřednictvím smluvního dopravce GLS. Po stisknutí tlačítka „SLEDOVAT“ se přesměrujete na stránky GLS.cz, kde do příslušného okénka zadáte číslo zásilky, které je uvedeno ve vaší objednávce.

Zásilkovna

Specializovaná místa pro výdej zásilek po celé ČR prostřednictvím smluvního partnera ZÁSILKOVNA při platbě předem na bankovní účet. Při platbě na dobírku se připočítává doběrečné, viz Platba.
Doba doručení je přibližně 2 – 5 dní od podání zásilky.

69 Kč

57,03 Kč bez DPH
Váha: 0,01 – 5,00 kg

Zásilkovna

Specializovaná místa pro výdej zásilek po celé ČR prostřednictvím smluvního partnera ZÁSILKOVNA při nákupu nad 5.000 Kč včetně DPH v rámci jedné objednávky. Doba doručení je přibližně 2 – 5 dní od podání zásilky.

* Nevztahuje se na produkty v kategorii LITÁ KOLA a DOJEZDOVÉ KOLO.

ZDARMA *

0,00 Kč bez DPH
Váha: 0,01 – 20,00 kg

Sledování zásilek - Zásilkovna

Zde můžete sledovat své zásilky přepravované prostřednictvím smluvního partnera ZÁSILKOVNA. Po stisknutí tlačítka „SLEDOVAT“ se přesměrujete na stránky zasilkovna.cz, kde do příslušného okénka zadáte číslo zásilky, které je uvedeno ve vaší objednávce.

SLOVENSKÁ REPUBLIKA

Opatření COVID-19

Vážení zákazníci, vzhledem k opatřením kvůli COVID-19, byly veškeré platby v hotovosti a na dobírku pozastaveny. Nyní je možnost plateb objednávek SK a EU zákazníků pouze on-line platebními kartami, prostřednictvím platební brány. Toto opatření trvá od 14.03.2020 do odvolání. Děkujeme za pochopení.

Zásilkovna

Specializovaná místa pro výdej zásilek po celé SR prostřednictvím smluvního partnera ZÁSILKOVNA při platbě předem na bankovní účet, viz Platba.
Doba doručení je přibližně 3 – 6 dní od podání zásilky.

99 Kč

81,82 Kč bez DPH
Váha: 0,01 – 5,00 kg

GLS

Doprava na Slovensko prostřednictvím smluvního dopravce GLS při platbě přes bankovní účet. Při platbě na dobírku se připočítává dobírka, viz Platba. Platby za zboží v případě formy „Na dobírku“ platí zákazník ze SR již v měně EUR při převzetí zboží od dopravce. Aktuální kurz je daný Dopravcem. Hmotnost zásilky 0,01 – 5,00 kg

199 Kč

164,46 Kč bez DPH
Váha: 0,01 – 5,00 kg

GLS

Doprava na Slovensko prostřednictvím smluvního dopravce GLS při platbě přes bankovní účet. Při platbě na dobírku se připočítává dobírka, viz Platba. Platby za zboží v případě formy „Na dobírku“ platí zákazník ze SR již v měně EUR při převzetí zboží od dopravce. Aktuální kurz je daný Dopravcem. Hmotnost zásilky 5,01 – 20,00 kg

269 Kč

222,31 Kč bez DPH
Váha: 5,01 – 20,00 kg

Sledovanie balíka - GLS SK

Tu môžete sledovať sve balíky prepravované prostredníctvom zmluvného dopravcu GLS. Po stlačení tlačidlá „SLEDOVAŤ“ sa presmerujete na stránky vyhľadávanie, kde do príslušného okienka zadáte číslo zásielky, ktorá je uvedená vo vašej objednávke.