Doprava

Níže najdete informace o cenách dopravného a doběrečného, které náš internetový obchod SHELLERS.cz využívá. Ceny jsou stanovené v závislosti na formě úhrady, místě doručení a hmotnosti zásilek.

ČESKÁ REPUBLIKA

Česká pošta

Doprava prostřednictvím smluvního přepravce Česká pošta při platbě předem přes bankovní účet. Při platbě na dobírku se připočítává doběrečné, viz Platba. Česká pošta garantuje dodání zásilky 24 hodin od podání.

89 Kč

73,55 Kč bez DPH
Váha: 0,01 – 1,99 kg

Česká pošta - Balík do ruky

Doprava prostřednictvím smluvního přepravce Česká pošta při platbě předem přes bankovní účet. Při platbě na dobírku se připočítává doběrečné, viz Platba. Obvyklý termín doručení zásilky je 1-3 dny od podání.

109 Kč

90,08 Kč bez DPH

Váha: 2,01 – 4,99 kg

Česká pošta

Doprava včetně doběrečného prostřednictvím smluvního dopravce Česká pošta při nákupu nad 5.000 Kč včetně DPH v rámci jedné objednávky. Dopravce Česká pošta garantuje dodání zásilky 24 hodin od podání.

Zdarma

0,00 Kč bez DPH
Váha: 0,01 – 50,00 kg

Sledování zásilek - Česká pošta

Zde můžete sledovat své zásilky přepravované prostřednictvím smluvního dopravce Česká pošta. Po stisknutí tlačítka „SLEDOVAT“ se přesměrujete na stránky ČP, kde do příslušného okénka zadáte číslo zásilky, které je uvedeno ve vaší objednávce.

DPD CZ

Doprava prostřednictvím smluvního přepravce DPD při platbě předem přes bankovní účet. Při platbě na dobírku se připočítává doběrečné, viz Platba. Přepravce garantuje dodání zásilky 48 hodin od podání

99 Kč

81,82 Kč bez DPH
Váha: 0,01 – 1,99 kg

DPD CZ

Doprava prostřednictvím smluvního přepravce DPD při platbě předem přes bankovní účet. Při platbě na dobírku se připočítává doběrečné, viz Platba. Přepravce garantuje dodání zásilky 48 hodin od podání

109 Kč

90,08 Kč bez DPH

Váha: 2,01 – 19,99 kg

DPD CZ

Doprava prostřednictvím smluvního dopravce DPD při nákupu nad 5.000 Kč včetně DPH v rámci jedné objednávky. Dopravce DPD garantuje dodání zásilky 48 hodin od podání.

ZDARMA

0,00 Kč bez DPH
Váha: 0,01 – 50,00 kg

Sledování zásilek - DPD

Zde můžete sledovat své zásilky přepravované prostřednictvím smluvního dopravce DPD. Po stisknutí tlačítka „SLEDOVAT“ se přesměrujete na stránky DPD.cz, kde do příslušného okénka zadáte číslo zásilky, které je uvedeno ve vaší objednávce.

Zásilkovna

Specializovaná místa pro výdej zásilek po celé ČR prostřednictvím smluvního partnera ZÁSILKOVNA při platbě předem na bankovní účet. Při platbě na dobírku se připočítává doběrečné, viz Platba.
Doba doručení je přibližně 2 – 5 dní od podání zásilky.

69 Kč

57,03 Kč bez DPH
Váha: 0,01 – 20,00 kg

Zásilkovna

Specializovaná místa pro výdej zásilek po celé ČR prostřednictvím smluvního partnera ZÁSILKOVNA při nákupu nad 5.000 Kč včetně DPH v rámci jedné objednávky. Doba doručení je přibližně 2 – 5 dní od podání zásilky.

ZDARMA

0,00 Kč bez DPH
Váha: 0,01 – 20,00 kg

Sledování zásilek - Zásilkovna

Zde můžete sledovat své zásilky přepravované prostřednictvím smluvního partnera ZÁSILKOVNA. Po stisknutí tlačítka „SLEDOVAT“ se přesměrujete na stránky zasilkovna.cz, kde do příslušného okénka zadáte číslo zásilky, které je uvedeno ve vaší objednávce.

SHELLERS - Praha 11

Doprava zásilek po Praze 11 – (Chodov, Opatov, Háje) prostřednictvím vlastní dopravy SHELLERS.cz. Případné smluvní určení místa předání na základě předchozí dohody. Forma úhrady předem na bankovní účet a v hotovosti. Při platbě na dobírku se připočítává doběrečné, viz Platba.

49 Kč

40,50 Kč bez DPH
Váha: 0,01 – 50,00 kg

SHELLERS - po Praze

Doprava zásilek po celé Praze prostřednictvím vlastní dopravy SHELLERS.cz. Případné smluvní určení místa předání na základě předchozí dohody. Forma úhrady předem na bankovní účet a v hotovosti. Při platbě na dobírku se připočítává doběrečné, viz Platba.

99 Kč

81,82 Kč bez DPH
Váha: 0,01 – 50,00 kg

SLOVENSKÁ REPUBLIKA

Slovenská pošta - Zmluvný balík

Doprava ZB Zmluvný balík prostřednictvím smluvního přepravce Slovenská pošta při platbě předem přes bankovní účet. Při platbě na dobírku se připočítává dobírka, viz Platba. Platby za zboží v případě formy „Na dobírku“ platí zákazník ze SR již v měně EUR při převzetí zboží od dopravce. Aktuální kurz je daný Dopravcem. Doba doručení je přibližně 3 – 5 dní od podání zásilky. Hmotnost zásilky 0,01 – 1,99 kg

179 Kč

147,93 Kč bez DPH
Váha: 0,01 – 1,99 kg

Slovenská pošta - Zmluvný balík

Doprava ZB Zmluvný balík prostřednictvím smluvního přepravce Slovenská pošta při platbě předem přes bankovní účet. Při platbě na dobírku se připočítává dobírka, viz Platba. Platby za zboží v případě formy „Na dobírku“ platí zákazník ze SR již v měně EUR při převzetí zboží od dopravce. Aktuální kurz je daný Dopravcem. Doba doručení je přibližně 3 – 5 dní od podání zásilky. Hmotnost zásilky 2,00 – 4,99 kg

249 Kč

205,79 Kč bez DPH
Váha: 2,00 – 4,99 kg

Sledovanie zásielok - Slovenská pošta

Tu môžete sledovať sve zásielky prepravované prostredníctvom zmluvného dopravcu Slovenská pošta. Po stlačení tlačidlá „SLEDOVAŤ“ sa presmerujete na stránky SP, kde do príslušného okienka zadáte číslo zásielky, ktorá je uvedená vo vašej objednávke.

GLS

Doprava na Slovensko prostřednictvím smluvního dopravce GLS při platbě přes bankovní účet. Při platbě na dobírku se připočítává dobírka, viz Platba. Platby za zboží v případě formy „Na dobírku“ platí zákazník ze SR již v měně EUR při převzetí zboží od dopravce. Aktuální kurz je daný Dopravcem. Hmotnost zásilky 0,01 – 1,99 kg

199 Kč

164,46 Kč bez DPH
Váha: 0,01 – 1,99 kg

GLS

Doprava na Slovensko prostřednictvím smluvního dopravce GLS při platbě přes bankovní účet. Při platbě na dobírku se připočítává dobírka, viz Platba. Platby za zboží v případě formy „Na dobírku“ platí zákazník ze SR již v měně EUR při převzetí zboží od dopravce. Aktuální kurz je daný Dopravcem. Hmotnost zásilky 2,00 – 4,99 kg

249 Kč

205,79 Kč bez DPH
Váha: 2,00 – 4,99 kg

Sledovanie balíka - GLS SK

Tu môžete sledovať sve balíky prepravované prostredníctvom zmluvného dopravcu GLS. Po stlačení tlačidlá „SLEDOVAŤ“ sa presmerujete na stránky vyhľadávanie, kde do príslušného okienka zadáte číslo zásielky, ktorá je uvedená vo vašej objednávke.