NÁHRADNÍ POJISTNÝ KLÍČ

Náhradní pojistný klíč slouží k utažení pojistných bezpečnostních šroubů a bezpečnostních matic. Tento pojistný, mnohdy také označován jako klíč bezpečnostních šroubů a matic, je dodáván v sadě společně s bezpečnostními šrouby a maticemi. V případě ztráty tohoto klíče je možné v našem internetovém obchodu SHELLERS.cz zakoupit nový náhradní pojistný klíč. U každé sady bezpečnostních šroubů, které zakoupíte, je tento bezpečnostní kód uvnitř krabičky na přiloženém štítku. Jedná se o unikátní kód, podle kterého v případě ztráty objednáte klíč nový. Proto je potřeba tento kód pečlivě uschovat. Z bezpečnostních důvodů jsou obrázky v našem internetovém obchodu pouze ilustrační a nelze podle nich přesně určit typ náhradního pojistného klíče.

null
DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!!!
Pro správné určení náhradního klíče je třeba znát bezpečnostní kód. Písmeno (A, B, C, T…) nebo symbol, které jsou vyraženy na hlavici nebo bezpečnostním šroubu či matici slouží pouze pro dodatečnou informaci a není možné podle tohoto parametru určit správný klíč! Z bezpečnostních důvodů podle obrázku nebo jakéhokoli nákresu kódy nesdělujeme.

Pokud nevíte správný bezpečnostní kód, můžete využít služeb výrobce na stránkách SICUPLUS.com Poté zadáte tento kód do vyhledávače našich stránek SHELLERS.cz a můžete bezpečnostní oříšek zakoupit.

POZOR! Produkt v kategorii bezpečnostní není možné vrátit! Využijte proto výše uvedených možností.

Filtr produktů Zobrazuji 1 - 12 z 603 výsledků
Značka
Klíč / hlava (HEX)
Typ / systém
Značka automobilu
Filtr produktů Zobrazuji 1 - 12 z 603 výsledků
Značka
Klíč / hlava (HEX)
Typ / systém
Značka automobilu

Zobrazit styl:

Zobrazit: 12 24 Vše