Kolová matice 1/2 UNF kužel s vnitřním mnohohranem, DST20E-BLACK, výška 37,Ø 20 mm, černá
Matice na kola 1/2 UNF s vnitřním mnohohranem DST20E-BLACK. Vnější průměr 20 mm je určený pro aftermarketová alu kola a plechové disky s malým průměrem otvoru pro matici. Povrchová úprava černý pozink.
 1,74 bez DPH
172 ks skladem
Předpokládané doručení do 19. 5. 2026
Informace o dopravě
Množství:
Uvedená cena je za 1 kus
Matice na kola 1/2 UNF s vnitřním mnohohranem DST20E-BLACK. Vnější průměr 20 mm je určený pro aftermarketová alu kola a plechové disky s malým průměrem otvoru pro matici. Povrchová úprava pozink. K těmto kolovým maticím nutno doobjednat speciální klíč s 10hranem – adaptér (CSTL), který dodáváme se šestihranem pro klíč 17 mm, 19 mm a 21 mm.
SPECIFIKACE
Závit 1/2 UNF je unifikovaný palcový závit používaný v některých amerických nebo anglických automobilech. Vnější průměr závitu je 12,7 mm a stoupání závitu 1,27 mm
Vnější průměr: 20 mm
Celková výška: 37 mm
Barva: černá
POZNÁMKA
VYBRAT PRODUKT DLE ZNAČKY AUTOMOBILU
PARAMETRY
Hmotnost 0,058 kg
Rozměry 20 × 20 × 37 mm