Kolová matice M14x1,25 kužel otevřená, klíč 19, D17X125F-BLACK černá, výška 25mm
Speciální matice na kola pro BMW Motorsport M14x1,25 kužel typ D17X125F-BLACK. Racing matice. Celková výška 25 mm. Barva černá.
bez DPH
119 ks skladem
Předpokládané doručení do 19. 5. 2026
Uvedená cena je za 1 kus
SPECIFIKACE
Povrchová úprava: Pozink (ZN/Ni)
Barva: černá
Celková výška: 25 mm
Šířka kužele: 24 mm
Klíč: 19 mm
Důležité informace
Made in Italy
FARAD
|---|---|
| Rozměr (M) | |
| Uvedená cena za: | |
| Poznámka | |
| Stoupání závitu | |
| Dosedací plocha | |
| Klíč / hlava (HEX) | |
| Celková výška (L) | |
| Barva | |
| Materiál | |
| Pevnostní třída | |
| Povrchová úprava | |
| Výrobce | |
| Země původu | |
| Značka | |
| Značka automobilu |
UPOZORNĚNÍ
MADE IN ITALY
BIMECC
9%
ID: 44878 116 sklademKolová matice M14x2,0 kužel otevřená, klíč 19, D17X2, výška 25 mm
Matice na kola M14x2,0 kužel typ D17X2 pro osobní, SUV a dodávkové automobily. celková výška 25 mm.
ID: 25061 33 sklademKolová matice M14x2,0 kužel zavřená, klíč 19, D13X2 výška 34mm
Matice na kola M14x2,0 kužel typ D13X2, určená pro vozy FORD Tourneo, Transit některé další aftermarketové alu kola na trhu s nejběžnějším šestihranem na klíč 19 mm.
Související produkty
Speciální matice D100 s krčkem pro Offroad. Celková výška 36 mm. Průměr krčku 17,3 mm, délka krčku 12 mm.
6%
ID: 24683 352 sklademKolová matice M12x1,5 kužel otevřená, klíč 19, D60, FORD, VOLVO, výška 17 mm
Matice na kola M12x1,5 kužel typ D60 jsou určené pro plechové disky značky automobilu Ford B Max, C Max, Escort, EcoSport, Fiesta, Focus, Fusion, Tourneo, Connect, Kuga, Mondeo, Probe, GT. Další možnosti použití na vozy Dodge, Chevrolet, Chrysler, Opel, Volvo a jiné. Klíč 19 mm.
ID: 52164 376 sklademKolová matice M12x1,5 kužel uzavřená, nerezové víčko, klíč 19, výška 30 mm, D30-FORD, FORD, VOLVO, černá
Matice na kola rozměr M12x1,5 mm typ D30-FORD-BLACK s nerezovým víčkem pro litá alu kola značky automobilu Ford C Max, B Max, Fiesta, Focus, Fusion, Connect, Kuga, Mondeo. Land Rover Freelander, Volvo C30, S40 (2004-), V50 (2004-). Matice jsou uzavřené s nerezovým víčkem. Celková výška 30 mm. Klíč 19 mm.
39%
ID: 24609 281 sklademKolová matice M12x1,5 kužel otevřená, klíč 19, D14 výška 25 mm
Matice na kola M12x1,5 mm kužel jsou určené pro plechové disky značek automobilu Daewoo, Dodge, Fiat, Chevrolet, Chrysler, Jeep, Lancia, Subaru a jiné. Celková výška 25 mm.