Kolová matice M14x1,25 kužel otevřená, klíč 19, D17X125F-BLACK černá, výška 25mm
Speciální matice na kola pro BMW Motorsport M14x1,25 kužel typ D17X125F-BLACK. Racing matice. Celková výška 25 mm. Barva černá.
bez DPH
119 ks skladem
Předpokládané doručení do 18. 5. 2026
Uvedená cena je za 1 kus
SPECIFIKACE
Povrchová úprava: Pozink (ZN/Ni)
Barva: černá
Celková výška: 25 mm
Šířka kužele: 24 mm
Klíč: 19 mm
Důležité informace
Made in Italy
FARAD
|---|---|
| Rozměr (M) | |
| Uvedená cena za: | |
| Poznámka | |
| Stoupání závitu | |
| Dosedací plocha | |
| Klíč / hlava (HEX) | |
| Celková výška (L) | |
| Barva | |
| Materiál | |
| Pevnostní třída | |
| Povrchová úprava | |
| Výrobce | |
| Země původu | |
| Značka | |
| Značka automobilu |
UPOZORNĚNÍ
MADE IN ITALY
BIMECC
9%
ID: 44878 116 sklademKolová matice M14x2,0 kužel otevřená, klíč 19, D17X2, výška 25 mm
Matice na kola M14x2,0 kužel typ D17X2 pro osobní, SUV a dodávkové automobily. celková výška 25 mm.
ID: 25061 33 sklademKolová matice M14x2,0 kužel zavřená, klíč 19, D13X2 výška 34mm
Matice na kola M14x2,0 kužel typ D13X2, určená pro vozy FORD Tourneo, Transit některé další aftermarketové alu kola na trhu s nejběžnějším šestihranem na klíč 19 mm.
Související produkty
40%
ID: 25068 142 sklademKolová matice M14x1,5 koule R14 uzavřená, klíč 19, DPORSCHE01, odlehčená, černá, výška 32 mm
Matice M14x1,5 mm kulová R14 typ DPORSCHE01 pro originální litá ALU kola značky automobilu Porsche 911 typ 964, 993, 924, 944. hliníkové odlehčené. Barva černá. Celková výška 32 mm.
28%
ID: 19737 554 sklademKolová matice M14x1,5 kužel otevřená, klíč 19, D17, výška 25 mm
Matice na kola M14x1,5 kužel otevřená, označení D17 se šestihrannou hlavou na klíč 19 mm pro osobní, SUV a dodávkové automobily. Celková výška 25 mm.
ID: 24672 247 sklademKolová matice M12x1,25 kužel otevřená, klíč 19, SUZUKI, D61, výška 17 mm
Matice na kola M12x1,25 kužel typ D61 pro osobní, SUV a dodávkové automobily. Celková výška 17 mm. Použití na značky automobilu Suzuki Ignis (2003-), Swift (Japan), Liana, Wagoon R+ (-2003), SX4 typ GY, Baleno, Kizashi, Grand Vitara, X7, Jimny, Alto, Samurai, Vitara, Grand Vitara.
19%
ID: 12217 215 sklademKolová matice M12x1,5 kužel plovoucí, zavřená, klíč 19, DV6LE, výška 34 mm
Matice na kola M12x1,5 mm typ DV6LE s plovoucí dosedací plochou slouží k montáži litých kol, které mají jinou rozteč šroubů či matic než automobil. Výška 34 mm.