Kolová matice M14x1,5 kužel, otevřená, klíč 22, D18D, výška 25 mm

Matice na kola M14x1,5 mm kužel typ D18D použití pro automobily Opel Insignia (2008-), značky Cadillac, Hummer a další aftermarketová kola. Celková výška 25 mm.

34,90  s DPH
28,84  bez DPH

658 ks skladem

Předpokládané doručení do 5. 6. 2023

Informace o dopravě

Množství:

Uvedená cena je za 1 kus

Matice na kola rozměr M14x1,5 mm kuželová typ D18D pro osobní, SUV a dodávkové automobily. Celková šířka matice (dosedací plochy) 25 mm.

Šířka kužele: 25 mm
Celková výška: 25 mm
Klíč: 22 mm

PARAMETRY
Hmotnost 0,049 kg
Rozměry 25 × 25 mm
Rozměr (M)

M14

Stoupání závitu

Dosedací plocha

Klíč / hlava (HEX)

Celková výška (L)

25 mm

Značka automobilu

Opel

Typ disku / použití

,

Materiál

Uvedená cena za:

1 kus

Země původu

Itálie (IT)

ROZSAH POUŽITÍ
DŮLEŽITÉ INFORMACE

    UPOZORNĚNÍ

Před výběrem kolových matic doporučujeme, pokud to je možné, demontovat původní matice a pečlivě změřit rozměr, délku závitu, stoupání závitu a také dosedací plochu matice. Správně dotažená matice musí být v rozsahu minimálně 7-9 otáček 360° (stupňů). Při použití distančních rozšiřovacích podložek je nutné k originální délce svorníků náboje kola připočítat šířku rozšiřovacích podložek! Pokud délka svorníků neumožní dostatečné dotažení disku maticemi, je třeba svorníky demontovat z náboje kola a nahradit svorníky delšími o danou šířku rozšiřovací podložky! Po ujetí 50 – 100 km doporučujeme zkontrolovat dotažení kolových matic.

V žádném případě nepoužívejte pro plné dotažení šroubů a matic kol pneumatickou či jinou elektrickou rázovou utahovací pistoli, jejíž použití výrobce automobilu zakazuje! Závěrečné dotažení se provádí pomocí momentového klíče na utahovací moment, který uvádí výrobce automobilu. Pneumatická utahovací pistole může vážně poškodit matice případně svorníky kol! Více TECHNICKÉ INFO

V případě, že montáž nebude provedena v autorizovaném servisu, je nezbytné, aby byla tato montáž provedena v souladu s výše uvedeným doporučením a dle Příručky automobilu, která je součástí daného vozidla, na které bude produkt montován, a kde je uveden postup a hodnoty pro utažení kolových matic.

POKUD NEVÍTE, JAKÝ PRODUKT PATŘÍ NA VÁŠ VŮZ, MŮŽETE VYUŽÍT TUTO INFORMAČNÍ TABULKU, KDE NAJDETE SPRÁVNÉ ROZMĚRY PODLE VAŠEHO AUTOMOBILU.
ZEMĚ PŮVODU

Vyrobeno v Itálii    MADE IN ITALY

Originální produkt vyrobený v Itálii. Rozměrová přesnost a dlouhá životnost výrobku je na rozdíl od ostatních neoriginálních napodobenin samozřejmostí.