Kolový šroub M12x1,25×24 kužel, klíč 19, C19B24, výška 49 mm

Šroub na kola M12x1,25×22 mm kužel, typ C19B24 pro aftermarketová kola,  běžné délky pro značky automobilu Citroen, Peugeot starší modely do roku výroby 2002, hlava klíč 19 mm.

24,49  s DPH
20,24  bez DPH

242 ks skladem

Množství:

Uvedená cena je za 1 kus

Kolové šrouby M12x1,25×24 mm s kuželovou dosedací plochou, typ C19B24, pro aftermarketová kola běžné délky pro značky automobilu Citroen, Peugeot starší modely do roku výroby 2002, hlava klíč 19 mm. Celková výška 49 mm.

SPECIFIKACE

Barva: stříbrná
Povrchová úprava: pozink (Zn/Ni)
Hlava klíč: 19 mm
Pevnostní třída: 10,9
Dosedací plocha: kužel 60°
Celková výška: 49 mm

PARAMETRY
Hmotnost 0,074 kg
Rozměry 23 × 49 mm
Rozměr (M)

M12

Uvedená cena za:

1 kus

Stoupání závitu

Délka závitu (S)

24 mm

Dosedací plocha

Klíč / hlava (HEX)

Výrobce

Bimecc Engineering S.p.A

Celková výška (L)

49 mm

Značka automobilu

Citroën, Peugeot

Barva

Materiál

Pevnostní třída

10.9

Povrchová úprava
Země původu

Itálie (IT)

VIDEA/NÁVODY
DŮLEŽITÉ INFORMACE

    UPOZORNĚNÍ

Před výběrem šroubů doporučujeme, pokud to je možné, demontovat původní šroub a pečlivě změřit rozměr, délku závitu, stoupání závitu a také dosedací plochu šroubu. Správně dotažený šroub musí být utažený v rozsahu na minimálně 7,5-9 otáček 360 stupňů v závislosti na použitém rozměru a typu šroubu. Při použití rozšiřovacích podložek je nutné k originální délce šroubů připočítat šířku rozšiřovacích podložek! Po ujetí 50 – 100 km doporučujeme zkontrolovat dotažení šroubů či matic!

V žádném případě nepoužívejte pro plné dotažení šroubů a matic kol pneumatickou či jinou elektrickou rázovou utahovací pistoli, jejíž použití výrobce automobilu zakazuje! Závěrečné dotažení se provádí pomocí momentového klíče na utahovací moment, který uvádí výrobce automobilu. Pneumatická utahovací pistole může vážně poškodit šrouby! Více TECHNICKÉ INFO

V případě, že montáž nebude provedena v autorizovaném servisu, je nezbytné, aby byla tato montáž provedena v souladu s výše uvedeným doporučením a dle Příručky automobilu, která je součástí daného vozidla, na které bude produkt montován, a kde je uveden postup a hodnoty pro utažení kolových šroubů či matic.

POKUD NEVÍTE, JAKÝ PRODUKT PATŘÍ NA VÁŠ VŮZ, MŮŽETE VYUŽÍT TUTO INFORMAČNÍ TABULKU, KDE NAJDETE SPRÁVNÉ ROZMĚRY PODLE VAŠEHO AUTOMOBILU.
ZEMĚ PŮVODU

Vyrobeno v Itálii    MADE IN ITALY

Originální produkt vyrobený v Itálii. Rozměrová přesnost a dlouhá životnost výrobku je na rozdíl od ostatních neoriginálních napodobenin samozřejmostí.
VÝROBCE

  BIMECC

Produkty Bimecc splňují přísné normy EU a mají certifikát kvality TÜV homologace ISO 9001 (kvalita) a IATF 16949 (technické specifikace pro automobilový průmysl) pro EU. Výrobce Bimecc Engineering S.p.A. je dodavatelem originálních náhradních dílů pro přední světové automobilky. Výběr originálních náhradních dílů je obrovský.