Kolový šroub M12x1,25×46 kužel, klíč 19, C19B46, výška 71 mm

Šroub M12x1,25×46 mm kužel, typ C19B46 pro aftermarketová kola pro značky automobilu Citroen, Peugeot, starší modely zpravidla do roku výroby 2002 s hlavou klíč 19 mm prodloužené.

39,49  s DPH
32,64  bez DPH

304 ks skladem

Předpokládané doručení do 18. 4. 2024

Informace o dopravě

Množství:

Uvedená cena je za 1 kus

Kolové šrouby M12x1,25×46 mm s kuželovou dosedací plochou, typ C19B46 pro aftermarketová kola, pro značky automobilu Citroen, Peugeot, starší modely zpravidla do roku výroby 2002 s hlavou klíč 19 mm prodloužené pro použití rozšiřovacích podložek šířky 15 – 20 mm. Barva stříbrná. Celková výška 71 mm.

POZNÁMKA

VYBRAT PRODUKT DLE ZNAČKY AUTOMOBILU
V případě, že neznáte přesné parametry produktu, můžete zde najít tento produkt podle značky vozidla. Případně nás můžete kontaktovat a my vám s výběrem správného produktu rádi pomůžeme.

PARAMETRY
Hmotnost 0,09 kg
Rozměry 71 mm
Materiál

Rozměr (M)

Uvedená cena za:

Země původu

Poznámka

Stoupání závitu

Délka závitu (S)

Dosedací plocha

Klíč / hlava (HEX)

Celková výška (L)

Značka automobilu

,

Barva

Povrchová úprava
Pevnostní třída

VIDEA/NÁVODY
DŮLEŽITÉ INFORMACE

    UPOZORNĚNÍ

Před výběrem šroubů doporučujeme, pokud to je možné, demontovat původní šroub a pečlivě změřit rozměr, délku závitu, stoupání závitu a také dosedací plochu šroubu. Správně dotažený šroub musí být utažený v rozsahu na minimálně 7,5-9 otáček 360 stupňů v závislosti na použitém rozměru a typu šroubu. Při použití rozšiřovacích podložek je nutné k originální délce šroubů připočítat šířku rozšiřovacích podložek! Po ujetí 50 – 100 km doporučujeme zkontrolovat dotažení šroubů či matic!

V žádném případě nepoužívejte pro plné dotažení šroubů a matic kol pneumatickou či jinou elektrickou rázovou utahovací pistoli, jejíž použití výrobce automobilu zakazuje! Závěrečné dotažení se provádí pomocí momentového klíče na utahovací moment, který uvádí výrobce automobilu. Pneumatická utahovací pistole může vážně poškodit šrouby! Více TECHNICKÉ INFO

V případě, že montáž nebude provedena v autorizovaném servisu, je nezbytné, aby byla tato montáž provedena v souladu s výše uvedeným doporučením a dle Příručky automobilu, která je součástí daného vozidla, na které bude produkt montován, a kde je uveden postup a hodnoty pro utažení kolových šroubů či matic.

ZEMĚ PŮVODU

Vyrobeno v Itálii    MADE IN ITALY

Originální produkt vyrobený v Itálii. Rozměrová přesnost a dlouhá životnost výrobku je na rozdíl od ostatních neoriginálních napodobenin samozřejmostí.