Kolový šroub M12x1,5×55 kužel, klíč 17, C17A55C, výška 80 mm

Šroub na kola M12x1,5×55 mm kužel typ C17A55C pro osobní, SUV a dodávkové automobily. Celková výška 80 mm.

34,49  s DPH
28,50  bez DPH

200 ks skladem

Předpokládané doručení do 26. 2. 2024

Informace o dopravě

Množství:

Kolové šrouby M12x1,5×55 mm s kuželovou dosedací plochou typ C17A55C pro osobní, SUV a dodávkové automobily

SPECIFIKACE

Barva: stříbrná
Povrchová úprava: pozink (Zn)
Hlava klíč: 17 mm
Pevnostní třída: 10,9
Dosedací plocha: kužel 60°
Celková výška: 80 mm

POZNÁMKA

VYBRAT PRODUKT DLE ZNAČKY AUTOMOBILU
V případě, že neznáte přesné parametry produktu, můžete zde najít tento produkt podle značky vozidla. Případně nás můžete kontaktovat a my vám s výběrem správného produktu rádi pomůžeme.

PARAMETRY
Hmotnost 0,09 kg
Rozměry 80 mm
Rozměr (M)

Povrchová úprava

Poznámka

Stoupání závitu

Délka závitu (S)

Dosedací plocha

Klíč / hlava (HEX)

Celková výška (L)

Materiál

Pevnostní třída

Země původu

VIDEA/NÁVODY
DŮLEŽITÉ INFORMACE

    UPOZORNĚNÍ

Před výběrem šroubů doporučujeme, pokud to je možné, demontovat původní šroub a pečlivě změřit rozměr, délku závitu, stoupání závitu a také dosedací plochu šroubu. Správně dotažený šroub musí být utažený v rozsahu na minimálně 7,5-9 otáček 360 stupňů v závislosti na použitém rozměru a typu šroubu. Při použití rozšiřovacích podložek je nutné k originální délce šroubů připočítat šířku rozšiřovacích podložek! Po ujetí 50 – 100 km doporučujeme zkontrolovat dotažení šroubů či matic!

V žádném případě nepoužívejte pro plné dotažení šroubů a matic kol pneumatickou či jinou elektrickou rázovou utahovací pistoli, jejíž použití výrobce automobilu zakazuje! Závěrečné dotažení se provádí pomocí momentového klíče na utahovací moment, který uvádí výrobce automobilu. Pneumatická utahovací pistole může vážně poškodit šrouby! Více TECHNICKÉ INFO

V případě, že montáž nebude provedena v autorizovaném servisu, je nezbytné, aby byla tato montáž provedena v souladu s výše uvedeným doporučením a dle Příručky automobilu, která je součástí daného vozidla, na které bude produkt montován, a kde je uveden postup a hodnoty pro utažení kolových šroubů či matic.

ZEMĚ PŮVODU

    MADE IN CZECH REPUBLIC

Originální produkt vyrobený v České republice. Rozměrová přesnost a dlouhá životnost výrobku je na rozdíl od ostatních neoriginálních napodobenin samozřejmostí.