Kolový šroub M14x1,5×19 koule R14, klíč 19, S19D19R14, výška 38 mm
Originální kolový šroub S19D19R14 rozměr M14x1,5×19 mm kulová plocha R14 na originální kola pro přední nápravu značek Volkswagen T2 / T3.
 2,50 s DPH
 2,07 bez DPH
50 ks skladem
Předpokládané doručení do 19. 5. 2026
Informace o dopravě
Množství:
Kód produktu: 50260 Kategorie: ,
Originální šrouby na kola typ S19D19R14 rozměr M14x1,5×19 mm s kulovou dosedací plochou R14 na originální litá alu kola a plechové disky Volkswagen T2 a T3 pouze pro přední nápravu.
SPECIFIKACE
Celková výška: 38 mm
Klíč/hlava: 19 mm
Barva: černá
POZNÁMKA
VYBRAT PRODUKT DLE ZNAČKY AUTOMOBILU
PARAMETRY
Hmotnost 0,066 kg
Rozměry 63 mm