Kolový šroub M14x1,5×28 kužel, klíč 17, C17D28P-BLACK, výška 52 mm
Šroub na kola M14x1,5×28 mm kužel typ C17D28P-BLACK pro osobní, SUV a dodávkové automobily. Kolové šrouby jsou vyrobené z pevnostní oceli o pevnosti 10.9. Barva černá. Klíč 17 mm.
 1,02 bez DPH
30 ks skladem
Předpokládané doručení do 15. 5. 2026
Informace o dopravě
Množství:
Kolový šroub M14x1,5×28 mm kužel typ C17D28P-BLACK pro osobní, SUV a dodávkové automobily. Kolové šrouby jsou vyrobené z pevnostní oceli o pevnosti 10.9 . Klíč 17 mm.
SPECIFIKACE
Barva: černá
Povrchová úprava: Elektroforéza
Pevnostní třída: 10.9
Dosedací plocha: kužel 60°
Celková délka: 52 mm
Klíč: 17 mm
POZNÁMKA
VYBRAT PRODUKT DLE ZNAČKY AUTOMOBILU
PARAMETRY
Hmotnost 0,076 kg
Rozměry 52 × 23 mm