Kolový šroub M14x1,5×33 kužel s vnitřním mnohohranem, VST20D33, průměr hlavy 20mm, výška 58 mm
Šroub na kola M14x1,5×33 mm kužel typ VST20D33 s vnějším průměrem hlavy 20 mm pro aftermarketová kola s úzkými otvory pro šrouby. K těmto šroubům je nutné doobjednat speciální klíč – adapter (CSTL).
bez DPH
Do týdne
Kolový šroub M14x1,5×33 mm kužel typ VST20D33 s vnějším průměrem hlavy 20 mm pro aftermarketová kola s úzkými otvory pro šrouby. K těmto šroubům je nutné doobjednat speciální klíč – adapter (CSTL), který dodáváme se šestihranem pro klíč 17 mm, 19 mm a 21 mm.
SPECIFIKACE
Barva: stříbrná
Povrchová úprava: pozink (Zn/Ni)
Pevnostní třída: 10,9
Dosedací plocha: Kužel 60°
Celková výška: 58 mm
Hlava/klíč: Mnohohran
|---|---|
| Rozměry | 20 × 58 mm |
| Poznámka | |
| Rozměr (M) | |
| Stoupání závitu | |
| Délka závitu (S) | |
| Dosedací plocha | |
| Klíč / hlava (HEX) | |
| Celková výška (L) | |
| Materiál | |
| Pevnostní třída | |
| Povrchová úprava | |
| Země původu |
UPOZORNĚNÍ
MADE IN ITALY
ID: 10009 214 sklademKolový šroub M14x1,5×28 kužel s vnitřním mnohohranem, VSTD28 ; průměr 23mm, výška 53,5
Šroub na kola VSTD28 s vnějším průměrem hlavy 23 mm pro aftermarketová kola s úzkými otvory pro šrouby. K těmto šroubům je nutné doobjednat speciální klíč – adapter (CSTL).
ID: 25494 188 sklademKolový šroub M14x1,5×33 kužel s vnitřním mnohohranem, VSTD33 průměr 23mm, výška 58,5
Šroub na kola VSTD33 s vnějším průměrem hlavy 23 mm pro aftermarketová kola s úzkými otvory pro šrouby. K těmto šroubům je nutné doobjednat speciální klíč – adapter (CSTL), který dodáváme se šestihranem pro klíč 17 mm, 19 mm a 21 mm.
ID: 25059 194 sklademKlíč na kolové šrouby a matice s vnitřním mnohohranem (CSTL17), hlava klíče 17mm
Klíč na kolové šrouby nebo kolové matice s vnitřním mnohohranem (CSTL17), hlava klíče 17 mm. Povrchová úprava pozink. Poče hran 10. Celková délka 70 mm.
Související produkty
22%