Kolový šroub M14x1,5×33 kužel s vnitřním mnohohranem, VST20D33, průměr hlavy 20mm, výška 58 mm

Šroub na kola M14x1,5×33 mm kužel typ VST20D33 s vnějším průměrem hlavy 20 mm pro aftermarketová kola s úzkými otvory pro šrouby. K těmto šroubům je nutné doobjednat speciální klíč – adapter (CSTL).

34,49  s DPH
28,50  bez DPH

Do týdne

Kód produktu: 34211 Kategorie: ,

Kolový šroub M14x1,5×33 mm kužel typ VST20D33 s vnějším průměrem hlavy 20 mm pro aftermarketová kola s úzkými otvory pro šrouby. K těmto šroubům je nutné doobjednat speciální klíč – adapter (CSTL), který dodáváme se šestihranem pro klíč 17 mm, 19 mm a 21 mm.

SPECIFIKACE

Barva: stříbrná
Povrchová úprava: pozink (Zn/Ni)
Pevnostní třída: 10,9
Dosedací plocha: Kužel 60°
Celková výška: 58 mm
Hlava/klíč: Mnohohran

PARAMETRY
Hmotnost 0,065 kg
Rozměry 20 × 58 mm
Rozměr (M)

M14

Stoupání závitu

Délka závitu (S)

33 mm

Dosedací plocha

Klíč / hlava (HEX)

Celková výška (L)

58 mm

Materiál

Pevnostní třída

10.9

Povrchová úprava

Země původu

Itálie (IT)

VIDEA/NÁVODY
DŮLEŽITÉ INFORMACE

    UPOZORNĚNÍ

Před výběrem šroubů doporučujeme, pokud to je možné, demontovat původní šroub a pečlivě změřit rozměr, délku závitu, stoupání závitu a také dosedací plochu šroubu. Správně dotažený šroub musí být utažený v rozsahu na minimálně 7,5-9 otáček 360 stupňů v závislosti na použitém rozměru a typu šroubu. Při použití rozšiřovacích podložek je nutné k originální délce šroubů připočítat šířku rozšiřovacích podložek! Po ujetí 50 – 100 km doporučujeme zkontrolovat dotažení šroubů či matic!

V žádném případě nepoužívejte pro plné dotažení šroubů a matic kol pneumatickou či jinou elektrickou rázovou utahovací pistoli, jejíž použití výrobce automobilu zakazuje! Závěrečné dotažení se provádí pomocí momentového klíče na utahovací moment, který uvádí výrobce automobilu. Pneumatická utahovací pistole může vážně poškodit šrouby! Více TECHNICKÉ INFO

V případě, že montáž nebude provedena v autorizovaném servisu, je nezbytné, aby byla tato montáž provedena v souladu s výše uvedeným doporučením a dle Příručky automobilu, která je součástí daného vozidla, na které bude produkt montován, a kde je uveden postup a hodnoty pro utažení kolových šroubů či matic.

POKUD NEVÍTE, JAKÝ PRODUKT PATŘÍ NA VÁŠ VŮZ, MŮŽETE VYUŽÍT TUTO INFORMAČNÍ TABULKU, KDE NAJDETE SPRÁVNÉ ROZMĚRY PODLE VAŠEHO AUTOMOBILU.
ZEMĚ PŮVODU

Vyrobeno v Itálii    MADE IN ITALY

Originální produkt vyrobený v Itálii. Rozměrová přesnost a dlouhá životnost výrobku je na rozdíl od ostatních neoriginálních napodobenin samozřejmostí.

Mohlo by se vám hodit k tomuto produktu…