Kolový šroub M14x1,5×34 koule R14, klíč 19, S19D34R14, výška 63
Originální kolový šroub S19D34R14 rozměr M14x1,5×34 mm kulová plocha R14 na originální plechová kola značek Mercedes Benz Sprinter a Volkswagen Crafter.
bez DPH
16 ks skladem
Předpokládané doručení do 15. 5. 2026
Originální šrouby na kola typ S19D34R14 rozměr M14x1,5×34 mm s kulovou dosedací plochou R14 na originální litá alu kola a plechové disky Mercedes Benz, Sprinter a Volkswagen LT, Crafter.
SPECIFIKACE
Celková výška: 63 mm
Klíč/hlava: 19 mm
Originální objednací č. Mercedes: 601 401 02 70
Originální objednací č. VW: 2DO 601 139, WHT 000 888
Použití pro značky automobilu
Mercedes Benz
Sprinter I 1995-2006 Van
Sprinter II 2006-____ Van
Volkswagen
LT, Crafter | (Crafter 2F, 2E) 2006-2017 Van
LT, Crafter | (LT28/35) 1996-2006 Van
Důležité informace
|---|---|
| Rozměry | 63 mm |
| Poznámka | |
| Rozměr (M) | |
| Stoupání závitu | |
| Délka závitu (S) | |
| Dosedací plocha | |
| Klíč / hlava (HEX) | |
| Celková výška (L) | |
| Značka automobilu | |
| Barva | |
| Země původu | |
| Materiál |
Mercedes
Mercedes | G | 1997-2017 (W463) SUV | Kolové šrouby | Kolové šrouby pro plechová kola
Mercedes | G | 1997-2017 (W463) SUV | Kolové šrouby | Kolové šrouby pro originální litá kola
Mercedes | G | 1990-1997 (W461) SUV | Kolové šrouby | Kolové šrouby pro plechová kola
Mercedes | G | 1990-1997 (W461) SUV | Kolové šrouby | Kolové šrouby pro originální litá kola
Mercedes | Sprinter | 2018-____ (W907, W910) Van | Kolové šrouby | Kolové šrouby pro plechová kola
Volkswagen
Volkswagen | Crafter, LT | 2006-2017 (Crafter 2F, 2E) Van | Kolové šrouby | Kolové šrouby pro originální litá kola
Volkswagen | Crafter, LT | 2006-2017 (Crafter 2F, 2E) Van | Kolové šrouby | Kolové šrouby pro neoriginální litá kola
Volkswagen | Crafter, LT | 2006-2017 (Crafter 2F, 2E) Van | Kolové šrouby | Kolové šrouby pro plechová kola