Kolový šroub M14x1,5×34 kulový R14, klíč 19, S19D34R14G, výška 59
Originální kolový šroub S19D34R14G rozměr M14x1,5×34 mm kulová plocha R14 na originální litá alu kola a plechové disky  značek Mercedes Benz Sprinter a Volkswagen LT, Crafter. Celková výška 59 mm. Klíč 19 mm.
 2,50 s DPH
 2,07 bez DPH
150 ks skladem
Předpokládané doručení do 18. 5. 2026
Informace o dopravě
Množství:
Originální šrouby na kola typ S19D34R14G rozměr M14x1,5×34 mm s kulovou dosedací plochou R14 na originální litá alu kola a plechové disky Mercedes Benz Sprinter a Volkswagen Crafter.
SPECIFIKACE
Povrchová úprava: Geomet KL100
Pevnostní třída: 10,9
Celková výška: 59 mm
Klíč/hlava: 19 mm
Originální objednací č. Mercedes: 601 401 02 70
Originální objednací č. VW: 2DO 601 139, WHT 000 888
PARAMETRY
Hmotnost 0,108 kg
Rozměry 23 × 59 mm