Kolový šroub M14x1,5×35 koule R13, klíč 17, S17D35R13-BLACK, černý, výška 54
Kolový šroub M14x1,5×35 kulová R13 typ S17D35R13-BLACK pro originalní litá ALU i plechová kola značek Audi, Seat, Škoda, Bentley a Volkswagen prodloužený o 8 mm. Celková výška 54 mm. Barva černá.
bez DPH
326 ks skladem
Předpokládané doručení do 19. 5. 2026
Kolové šrouby M14x1,5×35 kulová R13 typ S17D35R13-BLACK pro originální litá i plechová kola Audi, Seat, Škoda, Bentley a Volkswagen (všechny modely v pětišroubovém provedení) prodloužený o 8 mm pro použití rozšiřovacích podložek o šířce 6-9 mm. mm.
Použití pro značky automobilu s rozšiřovacími podložkami 6-9 mm:
Audi A1, A2, A3, A4, A5, A6, A7, A8, S3, TT.
Bentley Continental GT typ 3W (2003-), Continental GTC typ 3W (2006-), Flying Spur typ 3W (2005-).
Škoda Fabia, Octavia, Roomster, Superb, Yeti, Rapid.
SPECIFIKACE
Dosedací plocha: kulová R13
Povrchová úprava: pozink (Zn/Ni)
Barva: černá
Hlava klíč: 17 mm
Pevnostní třída: 10,9
Celková výška: 54 mm
|---|---|
| Rozměry | 54 mm |
| Rozměr (M) | |
| Poznámka | |
| Stoupání závitu | |
| Délka závitu (S) | |
| Dosedací plocha | |
| Klíč / hlava (HEX) | |
| Celková výška (L) | |
| Značka automobilu | Audi, Bentley, Seat, Škoda, Volkswagen |
| Povrchová úprava | |
| Barva |
UPOZORNĚNÍ
Mohlo by se vám hodit k tomuto produktu…
2%
ID: 45362 223 sklademKolový šroub M14x1,5×35 koule R13, klíč 17, S17D35R13, výška 54 mm
Šroub na kola M14x1,5x35 mm kulová dosedací plocha R13 typ S17D35R13 rozměr M14x1,5×35 mm koule R13 pro originální litá ALU kola i plechové disky značek Audi, Seat, Škoda, Bentley a Volkswagen. Prodloužené o 10 mm. Celková výška 54 mm.
Související produkty
ID: 10694 220 sklademKolový šroub M12x1,25×60 kužel, klíč 17, C17B60, výška 85 mm
Šroub M12x1,25x22 mm kužel pro aftermarketová kola C17B60 pro značky automobilu Citroen, Fiat, Alfa Romeo, Lada, Lancia, Peugeot prodloužené.
ID: 10009 214 sklademKolový šroub M14x1,5×28 kužel s vnitřním mnohohranem, VSTD28 ; průměr 23mm, výška 53,5
Šroub na kola VSTD28 s vnějším průměrem hlavy 23 mm pro aftermarketová kola s úzkými otvory pro šrouby. K těmto šroubům je nutné doobjednat speciální klíč – adapter (CSTL).
22%
ID: 52246 136 sklademKolový šroub M15x1,25×60 kulový R14, pohyblivá plocha, klíč 17, S17Q60R14E-MW, výška 91 mm
Šroub na kola M15x1,25x60 mm kulový R14 typ S17Q60R14E-MW na originální kola s kulovou pohyblivou dosedací plochou pro Mercedes Benz GLE (2019-) a GLS (2019-) prodloužený o 16 mm pro použití rozšiřovacích podložek o šířce 15-17 mm. Barva stříbrná. Klíč 17 mm.
22%