Kolový šroub M14x1,5×35 koule R14, klíč 17, S17D35R14-BLACK černý, výška 54 mm
Kolový šroub M14x1,5×35 kulový R14 na originální kola značky automobilu Mercedes S17D35R14-BLACK B575B prodloužený o 8 mm pro použití rozšiřovacích podložek šíře 5 – 10 mm. Barva černá.
 2,07 bez DPH
451 ks skladem
Předpokládané doručení do 19. 5. 2026
Informace o dopravě
Množství:
Uvedená cena je za 1 kus
Kolové šrouby M14x1,5×35 mm s kulovou dosedací plochou R14 na originální kola Mercedes Benz S17D35R14-BLACK B575B prodloužený o 8 mm pro použití rozšiřovacích podložek šíře 5 – 10 mm. Celková výška 57 mm. Barva černá.
Pozor! Není určen pro litá kola AMG a Mercedes ML, S, CL, GL. Tyto vozy mají standardně delší závit 45 mm (místo 27 mm mají délku závitu 45 mm).
SPECIFIKACE
Barva: černá
Povrchová úprava: pozink (Zn/Ni)
Délka závitu: 35 mm
Materiál: třída 10,9
Celková výška: 54 mm
Klíč/hlava: 17 mm
PARAMETRY
Hmotnost 0,076 kg
Rozměry 54 × 53 mm
Rozměr (M)
Stoupání závitu
Délka závitu (S)
Dosedací plocha
Klíč / hlava (HEX)
Celková výška (L)
Značka automobilu
Barva
Povrchová úprava
Země původu
Poznámka
Materiál
Pevnostní třída
Uvedená cena za:
Výrobce
Značka
KE STAŽENÍ
VIDEA/NÁVODY
DŮLEŽITÉ INFORMACE
    UPOZORNĚNÍ
ZEMĚ PŮVODU
Vyrobeno v Itálii    MADE IN ITALY
VÝROBCE
  BIMECC
Mohlo by se vám hodit k tomuto produktu…
  • 3%