Kolový šroub M14x1,5×35 koule R14, klíč 17, S17D35R14, výška 54 mm
Šroub na kola M14x1,5×35 mm kulový R14 typ S17D35R14 na originální kola značky automobilu Mercedes Benz prodloužený o 8 mm pro použití rozšiřovacích podložek šíře 6 – 9 mm. Klíč 17 mm.
bez DPH
241 ks skladem
Předpokládané doručení do 18. 5. 2026
Šroub na originální kola Mercedes Benz S17D35R14 prodloužený o 8 mm pro použití rozšiřovacích podložek šíře 5 – 10 mm. Celková výška 54 mm.
Pozor! Není určen pro litá kola AMG a Mercedes ML, S, CL, GL. Tyto vozy mají standardně delší závit 45 mm (místo 27 mm mají délku závitu 45 mm).
SPECIFIKACE
Barva: stříbrná
Povrchová úprava: pozink (Zn/Ni)
Délka závitu: 35 mm
Materiál: třída 10,9
Celková výška: 54 mm
Klíč/hlava: 17 mm
PRO AUTOMOBILY S POUŽITÍM ROZŠIŘOVACÍCH PODLOŽEK
Prodloužené o 8 mm pro použití rozšiřovacích podložek 6-9 mm
Mercedes Benz
Mercedes | A | (W169) 2004-2012 hatchback
Mercedes | A | (W176) 2012-2018 hatchback
Mercedes | A | (W177, F2A) 2018-____ hatchback
Mercedes | A | (W177, F2A) 2019-____ limousine
Mercedes | B | (W245) 2005-2012 hatchback
Mercedes | B | (W246) 2012-2018 hatchback
Mercedes | B | (W247, F2B) 2019-____ hatchback
Mercedes | C | (204K) 2008-2014 kombi
Mercedes | C | (S205) 2015-____ kombi
Mercedes | C | (W204) 2007-2014 sedan
Mercedes | C | (W204) 2008-2014 coupe
Mercedes | C | (W205) 2014-____ sedan
Mercedes | C | (W205) 2015-____ coupe
Mercedes | C | (W205) 2016-____ cabrio
Mercedes | CLA | (C117, 245G) 2013-2018 hatchback
Mercedes | CLA | (W245G) 2014-2018 shooting brake
Mercedes | CLS | (W218) 2011-2017 coupe sedan
Mercedes | CLS | (W218) 2012-2017 shooting brake
Mercedes | CLS | (W219) 2004-2011 coupe sedan
Mercedes | E | (W207) 2010-2015 cabrio
Mercedes | E | (W207) 2010-2015 coupe
Mercedes | E | (W211) 2002-2009 sedan
Mercedes | E | (W211) 2003-2009 kombi
Mercedes | E | (W212) 2009-2015 kombi
Mercedes | E | (W212) 2009-2015 sedan
Mercedes | G | (W461, W462, W463) 1990-2017 SUV
Mercedes | GLA | (245G, X156) 2014-2020 SUV
Mercedes | GLE, ML | (ML, W163) 1997-2005 SUV
Mercedes | S | (W220) 1998-2005 sedan
Mercedes | SL | (R230) 2001-2012 coupe cabrio
Mercedes | SL | (R231) 2012-2020 coupe cabrio
Mercedes | SLK, SLC | SLC (R172) 2016-2020 roadster
Mercedes | SLK, SLC | SLK (R172) 2011-2015 roadster
Mercedes | SLS | (C197) 2009-2014 coupe
Mercedes | SLS | (C197) 2011-2014 roadster
Mercedes | Vito / Viano / V | (W638, W639) 2003-2014 Van
Mercedes | Vito / Viano / V | (W639, W447) 2014-____ Van
Důležité informace
|---|---|
| Rozměry | 57 mm |
| Rozměr (M) | |
| Poznámka | |
| Stoupání závitu | |
| Délka závitu (S) | |
| Dosedací plocha | |
| Klíč / hlava (HEX) | |
| Celková výška (L) | |
| Značka automobilu |
UPOZORNĚNÍ
Související produkty
22%