Kolový šroub M14x1,5×35 kuželový, klíč 17, C17D35P-BLACK, černý, výška 59 mm
Šroub pro alu kola M14x1,5×35 mm kužel, označení C17D35P-BLACK pro osobní a dodávkové automobily. Klíč 17 mm. Černý.
 1,66 s DPH
 1,37 bez DPH
45 ks skladem
Předpokládané doručení do 15. 5. 2026
Informace o dopravě
Množství:
Kód produktu: S040156522 Kategorie: , Štítek:
Kolový šroub M14x1,5×35 mm s kuželovou dosedací plochou, označení C17D35P-BLACK pro osobní a dodávkové automobily.
SPECIFIKACE
Barva: černá
Povrchová úprava: Elektroforéza
Materiál: třída 10,9
Celková výška: 59 mm
Klíč: 17 mm
POZNÁMKA
VYBRAT PRODUKT DLE ZNAČKY AUTOMOBILU
PARAMETRY
Hmotnost 0,082 kg
Rozměry 23 × 59 mm
Rozměr (M)
Stoupání závitu
Délka závitu (S)
Dosedací plocha
Klíč / hlava (HEX)
Celková výška (L)
Barva
Značka automobilu
Materiál
Pevnostní třída
Země původu
Povrchová úprava
Poznámka
VIDEA/NÁVODY
DŮLEŽITÉ INFORMACE
    UPOZORNĚNÍ
ZEMĚ PŮVODU
    MADE IN POLAND
Mohlo by se vám hodit k tomuto produktu…
  • Kolový šroub M14x1,5x30 kužel pohyblivý, klíč 17, C17D30-MW-BLACK-V1415KE30W, černý, výška 56,5 mm
    ID: 49431 90 skladem
    Kolový šroub M14x1,5×30 kužel pohyblivý, klíč 17, C17D30-MW-BLACK-V1415KE30W, černý, výška 56,5 mm
    Šroub pro alu kola M14x1,5x30 mm kužel pohyblivá, označení C17D30-MW-BLACK-V1415KE30W prodloužený o 2mm pro použití rozšiřovacích podložek pro značky automobilu Maserati Quattroporte (2012-), Ghibli, Levante. Klíč 17 mm. Barva černá.
     3,97 s DPH
  • Kolový šroub M14x1,5x26 kužel s krátkou hlavou, klíč 17, C17D26TB, výška 42,5
    ID: 25516 180 skladem
    Kolový šroub M14x1,5×26 kužel s krátkou hlavou, klíč 17, C17D26TB, výška 42,5
     1,03 s DPH
  • Kolový šroub M14x1,5x35 kužel, klíč 17, C17D35 výška 58 mm
    Kolový šroub M14x1,5×35 kužel, klíč 17, C17D35 výška 58 mm
    Šroub na kola C17D35 rozměr M14x1,5×35 mm kužel pro neoriginální kola Alfa Romeo, Bentley, Citroën, Fiat, Nissan, Opel, Renault, Mercedes Benz, Peugeot, VW. Celková výška 58 mm. Klíč 17 mm.
     1,45 s DPH