Kolový šroub M14x1,5×37 koule R14, klíč 17, S17D37R14F-BLACK, černý, výška 59 mm
Kolový šroub M14x1,5×37 mm kulový R14 na originální kola pro značky automobilů Mercedes Benz S17D37R14F-BLACK prodloužený o 10 mm. Barva černá.
 2,10 s DPH
 1,74 bez DPH
188 ks skladem
Předpokládané doručení do 19. 5. 2026
Informace o dopravě
Množství:
Kód produktu: 45734 Kategorie: , Štítek:
Kolový šroub M14x1,5×37 mm s kulovou dosedací plochou R14na originální kola pro značky automobilů Mercedes Benz S17D37R14F-BLACK prodloužený o 10 mm pro použití rozšiřovacích podložek šíře 8 – 12 mm.
Pozor! Není určen pro litá kola AMG a Mercedes ML, S, CL, GL. Tyto vozy mají standardně delší závit 45 mm (místo 27 mm mají délku závitu 45 mm).
SPECIFIKACE
Dosedací plocha: kulová R14
Povrchová úprava: pozink (Zn/Ni)
Barva: černá
Hlava klíč: 17 mm
Pevnostní třída: 10,9
Celková výška: 59 mm
POZNÁMKA
VYBRAT PRODUKT DLE ZNAČKY AUTOMOBILU
PARAMETRY
Hmotnost 0,085 kg
Rozměry 59 mm