Kolový šroub M14x1,5×40 koule R13, klíč 17, S17D40R13, výška 59
Kolový šroub M14x1,5×40 mm koule R13 typ S17D40R13 pro originální litá alu i plechová kola značek Audi, Seat, Škoda, Bentley a Volkswagen prodloužený o 13 mm. Celková výška 59 mm.
 1,66 s DPH
 1,37 bez DPH
344 ks skladem
Předpokládané doručení do 19. 5. 2026
Informace o dopravě
Množství:
Kolové šrouby M14x1,5×40 mm kulový R13 typ S17D40R13 pro originální litá i plechová kola Audi, Seat, Škoda, Bentley a Volkswagen (všechny modely v pětišroubovém provedení) prodloužený o 13 mm pro použití rozšiřovacích podložek o šířce 12-15 mm.
SPECIFIKACE
Barva: stříbrná
Povrchová úprava: pozink (Zn/Ni)
Délka závitu: 40 mm
Materiál: třída 10,9
Celková výška: 59 mm
Klíč/hlava: 17 mm
Použití pro značky automobilu s rozšiřovacími podložkami 12-15 mm
null
Audi
A1
A2
A3
A4
A5
A6
A7
A8
S3
TT
null
Bentley
Continental GT typ 3W (2003-)
Continental GTC typ 3W (2006-)
Flying Spur typ 3W (2005-)
Seat
(vše rozteč 5/100, 5/112)
Altea
Altea XL
Cordoba
Leon
Alhambra (2010-)
Ibiza
Toledo
Exeo
Škoda
Fabia
Octavia
Roomster
Superb
Yeti
Rapid
Volkswagen
Bora
Caddy
Corrado VR6
EOS
Fox
Golf III-VR6
Golf Plus
Golf IV, V, VI, VII
Jetta (2006-)
New Beatle
Passat (5/100,5/112)
Polo (5×100)
Scirocco (2008-)
Tiguan
Touran
Sharan (2010-)
POZNÁMKA
VYBRAT PRODUKT DLE ZNAČKY AUTOMOBILU
PARAMETRY
Hmotnost 0,078 kg
Rozměry 59 mm
Poznámka
Rozměr (M)
Stoupání závitu
Délka závitu (S)
Dosedací plocha
Klíč / hlava (HEX)
Celková výška (L)
Značka automobilu
Povrchová úprava
VIDEA/NÁVODY
DŮLEŽITÉ INFORMACE
    UPOZORNĚNÍ
Mohlo by se vám hodit k tomuto produktu…
  • Pojistné bezpečnostní šrouby M14x1,5x40, kulová R13, klíč 17, SICUSTAR VN540R13
    ID: 31163 3 skladem
    Pojistné bezpečnostní šrouby M14x1,5×40, kulová R13, klíč 17, SICUSTAR VN540R13
    Jsou vyrobeny z pevnostní oceli a mají 400 kombinací pojistného systému. Bezpečnostní šrouby a matice SICUSTAR s rozměry M14x1,5×40 mm s kulovou dosedací plochou R13 mají nejbezpečnější pojistný systém z celé nabídky na trhu. Barva černá. Použití pro originální litá i plechová kola Audi, Bentley, McLaren, Seat, Škoda, Volkswagen s rozšiřovacími podložkami.
     32,95 s DPH