Kolový šroub M14x1,5×40 koule R13, klíč 17 S17D40R13G, výška 59,5 mm

Kolový šroub M14x1,5×40 kulová plocha R13 typ S17D40R13G prodloužený pro originální litá i plechová kola značek automobilů Audi, Seat, Škoda, Bentley a Volkswagen. Klíč 17 mm.

39,49  s DPH
32,64  bez DPH

680 ks skladem

Množství:

Uvedená cena je za 1 kus

Kolový šroub pro originální litá i plechová kola M14x1,5×40 kulová plocha R13 pro Audi, Seat, Škoda, Bentley a Volkswagen (všechny modely v pětišroubovém provedení) prodloužený o 13 mm pro použití rozšiřovacích podložek o šířce 12-13 mm.

SPECIFIKACE

Barva: šedá/stříbrná
Povrchová úprava: Geomet
Délka závitu: 40 mm
Materiál: třída 10,9
Celková výška: 59,5 mm
Klíč/hlava: 17 mm

PARAMETRY
Hmotnost 0,084 kg
Rozměry 59,5 mm
Rozměr (M)

M14

Stoupání závitu

Délka závitu (S)

40 mm

Dosedací plocha

Klíč / hlava (HEX)

Celková výška (L)

59,5 mm

Značka automobilu

Audi, Bentley, Seat, Škoda, Volkswagen

Barva

,

Materiál

Pevnostní třída

10.9

Povrchová úprava

Uvedená cena za:

1 kus

Výrobce

Bimecc Engineering S.p.A

Země původu

Itálie (IT)

VIDEA/NÁVODY
DŮLEŽITÉ INFORMACE

    UPOZORNĚNÍ

Před výběrem šroubů doporučujeme, pokud to je možné, demontovat původní šroub a pečlivě změřit rozměr, délku závitu, stoupání závitu a také dosedací plochu šroubu. Správně dotažený šroub musí být utažený v rozsahu na minimálně 7,5-9 otáček 360 stupňů v závislosti na použitém rozměru a typu šroubu. Při použití rozšiřovacích podložek je nutné k originální délce šroubů připočítat šířku rozšiřovacích podložek! Po ujetí 50 – 100 km doporučujeme zkontrolovat dotažení šroubů či matic!

V žádném případě nepoužívejte pro plné dotažení šroubů a matic kol pneumatickou či jinou elektrickou rázovou utahovací pistoli, jejíž použití výrobce automobilu zakazuje! Závěrečné dotažení se provádí pomocí momentového klíče na utahovací moment, který uvádí výrobce automobilu. Pneumatická utahovací pistole může vážně poškodit šrouby! Více TECHNICKÉ INFO

V případě, že montáž nebude provedena v autorizovaném servisu, je nezbytné, aby byla tato montáž provedena v souladu s výše uvedeným doporučením a dle Příručky automobilu, která je součástí daného vozidla, na které bude produkt montován, a kde je uveden postup a hodnoty pro utažení kolových šroubů či matic.

POKUD NEVÍTE, JAKÝ PRODUKT PATŘÍ NA VÁŠ VŮZ, MŮŽETE VYUŽÍT TUTO INFORMAČNÍ TABULKU, KDE NAJDETE SPRÁVNÉ ROZMĚRY PODLE VAŠEHO AUTOMOBILU.
ZEMĚ PŮVODU

Vyrobeno v Itálii    MADE IN ITALY

Originální produkt vyrobený v Itálii. Rozměrová přesnost a dlouhá životnost výrobku je na rozdíl od ostatních neoriginálních napodobenin samozřejmostí.
VÝROBCE

  BIMECC

Produkty Bimecc splňují přísné normy EU a mají certifikát kvality TÜV homologace ISO 9001 (kvalita) a IATF 16949 (technické specifikace pro automobilový průmysl) pro EU. Výrobce Bimecc Engineering S.p.A. je dodavatelem originálních náhradních dílů pro přední světové automobilky. Výběr originálních náhradních dílů je obrovský.