Kolový šroub M14x1,5×43 koule R12, klíč 17 S17D43R12, výška 62
Šroub na kola M14x1,5×43 mm kulový R12 typ S17D43R12 určený pro osobní automobily a dodávky.
bez DPH
Do týdne
Kolový šroub M14x1,5×43 mm s kulovou dosedací plochou R12 typ S17D43R12 určený pro osobní automobily a dodávky.
SPECIFIKACE
Barva: stříbrná
Povrchová úprava: pozink (Zn/Ni)
Délka závitu: 43 mm
Materiál: třída 10,9
Celková výška: 62 mm
Klíč/hlava: 17 mm
| Poznámka | |
| Rozměr (M) | |
| Stoupání závitu | |
| Délka závitu (S) | |
| Dosedací plocha | |
| Klíč / hlava (HEX) | |
| Celková výška (L) | |
| Barva | |
| Materiál | |
| Pevnostní třída | |
| Povrchová úprava | |
| Země původu | |
| Značka |
UPOZORNĚNÍ
MADE IN ITALY
22%