Kolový šroub M14x1,5×43 kulový R14, klíč 17, S17D43R14F, výška 65 mm
Šroub na kola M14x1,5×43 mm kulová plocha R14 typ S17D43R14F pro originální litá i plechová kola Mercedes Benz. Celková výška 65 mm. Barva stříbrná. Klíč 17 mm.
 1,87 s DPH
 1,55 bez DPH
633 ks skladem
Předpokládané doručení do 19. 5. 2026
Informace o dopravě
Množství:
Kolové šrouby M14x1,5×43 mm s kulovou dosedací plochou R14 typ S17D43R14F pro originální litá i plechová kola MERCEDES BENZ prodloužený o 16 mm pro použití rozšiřovacích podložek o šířce 15-17 mm. (Pozor, litá kola AMG a Mercedes ML, S, CL, GL mají delší závit místo 27 mm délka 45 mm).
SPECIFIKACE
Barva: šedá/stříbrná
Povrchová úprava: pozink (Zn/Ni)
Dosedací plocha: kulová R14
Délka závitu: 43 mm
Materiál: třída 10,9
Celková výška: 65 mm
Klíč/hlava: 17 mm
Použití pro značky automobilu
Prodloužené o 16 mm pro použití rozšiřovacích podložek 15-17 mm
null
Mercedes Benz
Pro originální alu kola a plechové disky
Mercedes | A | (W169) 2004-2012 hatchback
Mercedes | A | (W176) 2012-2018 hatchback
Mercedes | A | (W177, F2A) 2018-____ hatchback
Mercedes | B | (W245) 2005-2012 hatchback
Mercedes | B | (W246) 2012-2018 hatchback
Mercedes | C | (204K) 2008-2014 kombi
Mercedes | C | (S205) 2015-____ kombi
Mercedes | C | (W204) 2007-2014 sedan
Mercedes | C | (W204) 2008-2014 coupe
Mercedes | C | (W205) 2014-____ sedan
Mercedes | C | (W205) 2015-____ coupe
Mercedes | C | (W205) 2016-____ cabrio
Mercedes | CLA | (C117, 245G) 2013-____ hatchback
Mercedes | CLA | (W245G) 2018-____ shooting brake
Mercedes | CLS | (W218) 2011-2017 coupe sedan
Mercedes | CLS | (W218) 2012-2017 shooting brake
Mercedes | CLS | (W219) 2004-2011 coupe sedan
Mercedes | E | (W207) 2010-2015 cabrio
Mercedes | E | (W207) 2010-2015 coupe
Mercedes | E | (W211) 2002-2009 sedan
Mercedes | E | (W211) 2003-2009 kombi
Mercedes | E | (W212) 2009-2015 kombi
Mercedes | E | (W212) 2009-2015 sedan
Mercedes | G | (W461, W462, W463) 1990-2017 SUV
Mercedes | GLA | (245G, X156) 2013-____ SUV
Mercedes | M, GLE | (ML, W163) 1997-2005 SUV
Mercedes | S | (W220) 1998-2005 sedan
Mercedes | SL | (R230) 2001-2012 coupe cabrio
Mercedes | SL | (R231) 2012-____ coupe cabrio
Mercedes | SLK, SLC | SLC (R172) 2016-____ roadster
Mercedes | SLK, SLC | SLK (R172) 2011-2015 roadster
Mercedes | SLS | (C197) 2009-2014 coupe
Mercedes | SLS | (C197) 2011-2014 roadster
Mercedes | Vito / Viano / V | (W638, W639) 2003-2014 Van
Mercedes | Vito / Viano / V | (W639, W447) 2014-____ Van
null
Made in Italy
FARAD
Důležité informace
POZNÁMKA
VYBRAT PRODUKT DLE ZNAČKY AUTOMOBILU
PARAMETRY
Hmotnost 0,09 kg
Rozměry 65 mm