Kolový šroub M14x1,5×45 koule R12, klíč 17, S17D45R12-BLACK, černý, výška 64
Šroub na kola M14x1,5×45 mm kulový R12 typ S17D45R12-BLACK pro osobní, SUV a dodávkové automobily. Barva černá. Celková výška 64 mm.
 2,50 s DPH
 2,07 bez DPH
222 ks skladem
Předpokládané doručení do 18. 5. 2026
Informace o dopravě
Množství:
Kód produktu: 52204 Kategorie: ,
Šroub na kola M14x1,5×45 mm kulový R12 typ S17D45R12-BLACK pro osobní, SUV a dodávkové automobily.
SPECIFIKACE
Barva: černá
Povrchová úprava: pozink (Zn/Ni)
Délka závitu: 45 mm
Materiál: třída 10,9
Celková výška: 64 mm
Klíč/hlava: 17 mm
POZNÁMKA
VYBRAT PRODUKT DLE ZNAČKY AUTOMOBILU
PARAMETRY
Hmotnost 0,086 kg
Rozměry 64 mm