Kolový šroub M14x1,5×45 koule R12, klíč 17, S17D45R12-BLACK, černý, výška 64
Šroub na kola M14x1,5×45 mm kulový R12 typ S17D45R12-BLACK pro osobní, SUV a dodávkové automobily. Barva černá. Celková výška 64 mm.
bez DPH
222 ks skladem
Předpokládané doručení do 15. 5. 2026
Šroub na kola M14x1,5×45 mm kulový R12 typ S17D45R12-BLACK pro osobní, SUV a dodávkové automobily.
SPECIFIKACE
Barva: černá
Povrchová úprava: pozink (Zn/Ni)
Délka závitu: 45 mm
Materiál: třída 10,9
Celková výška: 64 mm
Klíč/hlava: 17 mm
|---|---|
| Rozměry | 64 mm |
| Rozměr (M) | |
| Stoupání závitu | |
| Délka závitu (S) | |
| Dosedací plocha | |
| Klíč / hlava (HEX) | |
| Celková výška (L) | |
| Barva | |
| Materiál | |
| Pevnostní třída | |
| Výrobce | |
| Značka | |
| Poznámka |
UPOZORNĚNÍ
BIMECC
ID: 10731 57 sklademKolový šroub M14x1,5×45 koule R12, klíč 17, S17D45R12, výška 64
Šroub na kola M14x1,5x45 mm kulový R12 typ S17D45R12 pro osobní, SUV a dodávkové automobily. Celková výška 64 mm.