Kolový šroub M14x1,5×45 kužel, klíč 17, C17D45P-BLACK výška 68,5 mm
Šroub na kola M14x1,5×45 mm kuželový typ C17D45P-BLACK pro osobní, SUV a dodávkové automobily. Barva černá. Celková výška 68,5 mm.
 1,20 bez DPH
55 ks skladem
Předpokládané doručení do 19. 5. 2026
Informace o dopravě
Množství:
Kód produktu: S040154329 Kategorie: ,
Uvedená cena je za 1 kus
Šroub na kola M14x1,5×45 mm s kuželovou dosedací plochou typ C17D45P-BLACK pro osobní, SUV a dodávkové automobily.
SPECIFIKACE
Barva: černá
Povrchová úprava: pozink (Zn/Ni)
Pevnostní třída: 10.9
Dosedací plocha: kužel 60°
Celková délka: 68,5 mm
Klíč: 17 mm
POZNÁMKA
VYBRAT PRODUKT DLE ZNAČKY AUTOMOBILU
PARAMETRY
Hmotnost 0,094 kg
Rozměry 69 mm
Rozměr (M)
Stoupání závitu
Délka závitu (S)
Dosedací plocha
Klíč / hlava (HEX)
Celková výška (L)
Barva
Materiál
Pevnostní třída
Země původu
Poznámka
Uvedená cena za:
VIDEA/NÁVODY
DŮLEŽITÉ INFORMACE
    UPOZORNĚNÍ
ZEMĚ PŮVODU
    MADE IN POLAND
Mohlo by se vám hodit k tomuto produktu…
  • Pojistné bezpečnostní šrouby M14x1,25x45 kužel, klíč 17, SICUSTAR BVN745, černé
    ID: 44426 4 skladem
    Pojistné bezpečnostní šrouby M14x1,25×45 kužel, klíč 17, SICUSTAR BVN745, černé
     41,79 s DPH
  • Kolový šroub M14x1,5x45 kužel, klíč 17, C17D45 výška 69 mm
    ID: 10734 90 skladem
    Kolový šroub M14x1,5×45 kužel, klíč 17, C17D45 výška 69 mm
    Šroub na kola M14x1,5x45 mm kuželový typ C17D45 pro osobní, SUV a dodávkové automobily. Barva stříbrná. Celková výška 69 mm.
     1,87 s DPH