Kolový šroub M14x1,5×47 koule R12, klíč 17, S17D47R12, výška 67
Šroub na kola M14x1,5×47 mm kulový R12 typ S17D47R12 na kola pro osobní, SUV a dodávkové automobily. Klíč 17 mm.
bez DPH
78 ks skladem
Předpokládané doručení do 19. 5. 2026
Kolový šroub M14x1,5×47 mm s kulovou dosedací plochou R12 typ S17D47R12 na kola pro osobní, SUV a dodávkové automobily.
SPECIFIKACE
Barva: stříbrná
Povrchová úprava: pozink (Zn/Ni)
Délka závitu: 47 mm
Materiál: třída 10,9
Celková výška: 67 mm
Klíč/hlava: 17 mm
Made in Italy
BIMECC
Důležité informace
| Poznámka | |
| Rozměr (M) | |
| Stoupání závitu | |
| Délka závitu (S) | |
| Dosedací plocha | |
| Klíč / hlava (HEX) | |
| Celková výška (L) | |
| Barva | |
| Povrchová úprava | |
| Materiál | |
| Pevnostní třída | |
| Země původu | |
| Značka |
UPOZORNĚNÍ
MADE IN ITALY
22%