Kolový šroub M14x1,5×47 koule R12, klíč 17, S17D47R12, výška 67
Šroub na kola M14x1,5×47 mm kulový R12 typ S17D47R12 na kola pro osobní, SUV a dodávkové automobily. Klíč 17 mm.
 1,89 s DPH
 1,56 bez DPH
78 ks skladem
Předpokládané doručení do 18. 5. 2026
Informace o dopravě
Množství:
Kód produktu: 33852 Kategorie: ,
Kolový šroub M14x1,5×47 mm s kulovou dosedací plochou R12 typ S17D47R12 na kola pro osobní, SUV a dodávkové automobily.
SPECIFIKACE
Barva: stříbrná
Povrchová úprava: pozink (Zn/Ni)
Délka závitu: 47 mm
Materiál: třída 10,9
Celková výška: 67 mm
Klíč/hlava: 17 mm