Kolový šroub M14x1,5×50 koule R14, klíč 17, S17D50R14, výška 70 mm
Šroub na kola M14x1,5×50 mm kulová dosedací plocha R14 typ S17D50R14 na originální kola Mercedes Benz prodloužený o 23 mm pro použití rozšiřovacích podložek šíře 25 mm.
 1,34 bez DPH
267 ks skladem
Předpokládané doručení do 18. 5. 2026
Informace o dopravě
Množství:
Kolové šrouby M14x1,5×50 mm s kulovou dosedací plochou R14 typ S17D50R14 na originální kola Mercedes Benz prodloužený pro použití rozšiřovacích podložek šíře 25 mm. Celková výška 70 mm.
Pozor! Pro litá kola AMG a Mercedes ML, S, CL, GL pro použití rozšiřovacích podložek šíře 5 mm. Jelikož mají standardně delší závit (místo 27 mm mají délku závitu 45 mm).
POZNÁMKA
VYBRAT PRODUKT DLE ZNAČKY AUTOMOBILU
PARAMETRY
Hmotnost 0,092 kg
Rozměry 70 mm