Kolový šroub M14x1,5×55 koule R14, klíč 17, S17D55R14, výška 75 mm
Šroub na kola M14x1,5×55 mm kulový R14 typ S17D55R14 pro litá kola AMG a Mercedes ML, S, CL, GL prodloužený o 10 mm.
 1,66 s DPH
 1,37 bez DPH
76 ks skladem
Předpokládané doručení do 18. 5. 2026
Informace o dopravě
Množství:
Kód produktu: 33858 Kategorie: ,
Kolový šroub M14x1,5×55 mm s kulovou dosedací plochou R14 typ S17D55R14 pro litá kola AMG a Mercedes ML, S, CL, GL prodloužený pro použití rozšiřovacích podložek šíře 9-11 mm. Celková výška 75 mm.
POZNÁMKA
VYBRAT PRODUKT DLE ZNAČKY AUTOMOBILU
PARAMETRY
Hmotnost 0,097 kg
Rozměry 75 mm